Topic: Jak używać e papierosa?

Kilka dni temu rzuciłem palenie i zacząłem sobei odpalać elektronika. Tylko, że nie mogę jeszcze się do końca z tym ogarnać i nie wiem co z czym i dlaczego. Czy ktos mógłby mi pwoiedzieć co jest i jak tego używać?

Re: Jak używać e papierosa?

Ooo, mamy nowicjusza w naszych szeregach, bardzo dobrze zrobiłeś, to prawdopodobnie jedyny skuteczny, poza silną wolą,której i tak nikt nie ma, środek na rzucenie palenia. To co musisz wiedzieć to to, że do każdego e papierosa bateria jest niezbędna. Najlepiej wobec tego mieć zapas, w razie gdyby ci się jakoś wyładowała. Ładujesz na zmianę i lecisz.

No właśnie, bo mi ostatnio wysiadła i się zastanawiałem co mam z tym zrobić, tzn jak to załadować, zeby wytrzymało, czy muszę ładować tylko w domu przez całą noc czy jak?

Jest albo opcja kiku baterii albo coś takiego jak mod box sklep z akcesoriami najczęściej to też proponuje To po prostu taki duży akumulatorek, zabawnie wygląda, ale ma dużą trwałość. Więc problem z wyładowaniem raczej nie będzie cię dotyczył.

AAAAAa ok, to już rozumiem, w takim razie baterie dodatkowe albo mod box. To mi powiedzcie coś jeszcze o wkładach, do tej pory używałem takiego zwykłego bo jak mówiłem jestem w tym nowy, al emoże będzieci emogli mi coś podpowiedzieć?

Generalnie są różne, o bardzo wielu zapachach i najczęściej nikogo one nie drażnią, więc spokojnie można je palić w pomieszczeniach. Nikt jeszcze nie zabronił pary wodnej w czterech scianach. W każdym razie wkładów do e papierosa jest multum i w sklepach internetowych najlepiej się opłaca je kupować. Tak mi się wydaje.

Że w sklepach intenretowych to wiem, bo zawsze kupuję w internecie niemal wszystko, może poza jedzeniem. Swoją drogą ciekawy jestem ile osób wybiera e papierosy chcąc rzucić, a ile tak o po prostu. To się zrobiło ostatnio takie modne, ze juz sam nie wiem, ale mój kolega sam powiedzial, że w jego przypadku tak było. A wy zaczęlicie z jakiego powodu?

Ja dlatego, że mi się podobało i tak zostało.