Topic: Portal dla kobiet

Witajcie dziewczyny. Słuchajcie, szukam jakiejś ciekawej strony internetowej, gdzie mogę sobie poczytać o typowo naszych, kobiecych sprawach. Przy czym nie chodzi mi o jakieś porady odnośnie sprzątania, a ni nic, tylko może o macierzyństwie, karierze kobiet i w ogóle.

Re: Portal dla kobiet

Witaj. To myślę nie jest problem, by znaleźć coś takiego? Bo to jeden jest blog dla kobiet? Ja sama śledzę co najmniej 4 smile choć inne, niż Ty byś chciała. W końcu wujek google nie gryzie, a plotkarskich portali jest naprawdę dużo.

Myślałam bardziej o stronie internetowej, gdzie piszą profesjonalistki. Właśnie nie chodzi też o ploty, a bardziej o jakieś takie porady odnośnie dbania o urodę, czy coś.

Wiem doskonale, o co Ci chodzi. A kobieta, która pisze na blogu o sprawach kobiecych, nie jest profesjonalna? Czy babka która ma np. wykształcenie kosmetologiczne, prowadzi włąsną działalność gospodarczą i pisze bloga nie jest profesjonalna?

Racja, nigdy na to tak nie spojrzałam. Zawsze raczej patrzyłam ze swojej perspektywy, a że ze względu na wiek, doświadczenie moje jest jeszcz eniewielkie smile Może i rzeczywiście popatrzę po blogach. Temat można zamknąć.