Topic: Avast, Norton czy Bitdefender

Moja darmowa wersja próbna Avasta niedługo się kończy i chciałbym wiedzieć, jaki program najlepiej teraz byłoby kupić: Avasta, Nortona czy może Bitdefendera? Polećcie mi coś, jeśli możecie. Dzięki i pozdr.

Re: Avast, Norton czy Bitdefender

a cos ci przeszkadza w Avast? Ja tam mam i sobie chwale.

Pracuję od paru lat w IT i wierz mi, Norton pożera dość dużo pamięci. Trzymałbym się raczej innych programów, o ile nie masz porządnego komputera, za to np. korzystasz z kilkuletniego laptopa. Sam kupiłem pakiet rodzinny, tzn licencje na trzy stanowiska Bitdefendera Total Security 2015 w sklepie oficjalnym oczywiście, można tam trafić na ciekawe promocje, warto trochę poczatować tongue moim zdaniem Bitdefender wygrywa wśród programów najmniej spowalniających komputer.

Bez przesady, ja tam od lat kupujeprzez sieć, dodam jeszcze żew tym samym sklepie www Norton Internet Security (z polecenia), tzn licencje przedłużam co roku. Już nawet sami mi wysyłają maile z prośbą o potwierdzenie zamówienia, jak tylko się koniec roku zbliża wink nie będę już reklamował, gdzie to tak jest, ale ostatnio nawet po kosztach zaproponowała mi pani ze sklepu Nero 2015, jak szukałem gdzieś taniej smile po znajomości to jednak wszystko idzie załatwić big_smile

Dzięki za pomoc, chyba jednak zdecyduję się na Bitdefendera. Avast mi w sumie nie przeszkadza, ale też nie jestem pewny, czy w ogóle działa, bo korzystałem przez rok, intensywnie ściągam różne rzecyz i ani razu nie miałem powiadomienia o zablokowaniu wirusa. Dziwne.

Eee tam, dalej sądzę, ze te programy to podobne są wszystkie tongue a skoro się nie odzywa, to też o Tobie dobrze świadczy, że nie bywasz na zainfekowanych stronach smile