Topic: Jakie kontakty i włączniki wybrać?

Muszę zmienić kontakty i włączniki na nowe, bo mam jeszcze takie przedpotopowe i zastanawiam się, jakie dziś kupuje się włączniki. W sklepie widziałam wiele klasycznych modeli, ale chciałabym kupić coś bardziej nowoczesnego. Możecie mi coś polecić? Gdzie szukać takich produktów?

Re: Jakie kontakty i włączniki wybrać?

Doskonale cie rozumiem. Tez przez długi czas szukałem czegoś odpowiedniego i udało mi się dopiero w sieci. Wiele oryginalnych modeli znalazlem w sklepie electric24.pl. Zajrzyj koniecznie i zobacz, czy o coś takiego Ci chodzi. Ja wybrałem stylowe włączniki Legranda z linii Celiane. Świetnie się prezentuja i idealnie pasują do mojego wnętrza.

Nigdy nie słyszałem o takich wlącznikach i nawet u nikogo nie widziałem. Przejrzałem właśnie ofertę i muszę przyznać, ze niektóre modele prezentuja się naprawdę super. Szczegolnie podoba mi się seria Berkera kolekcja Q1. Przy najbliższym remoncie chyba się zdecyduję na taka inwestycję. Ceny wcale nie są jakieś wysokie, a efekt z pewnością będzie dobry.

Wlaśnie czegoś takiego poszukiwałam, ale przeglądałam tylko oferty sklepów tradycyjnych. Nie jestem zbyt oblatana w Internetach i jakos zawsze obawiałam się kupować w sklepach online. Muszę się chyba przełamać, bo nie znajde w okolicy niczego podobnego. Najchętniej wybrałabym serię berker r3. Jest taka prosta minimalistyczna. Musze to jeszcze przemyśleć.

Nie obawiaj się kupowania w sieci! Jest to naprawde proste i niezwykle wygodne. Kilka kliknięć, przelew i po kilku dniach kurier u drzwi. Nie trzeba łazić po sklepach, dźwigać toreb… Idealne rozwiazanie. Ja właśnie zamówiłem włączniki do pozostałych pokoi, przekaźniki czasowe i pare innych gadzetów.

Jak porownasz sobie ceny w sklepach tradycyjnych i sklepach internetowych to wierz mi, ze szybko przekonasz się do zakupów internetowych. Oszczędności są naprawdę spore, więc nie ma się nad czym zastanawiać.

No chyba się przelamię smile