Topic: Opóźnienie wytrysku - tabletki

cześć wszystkim, mam mały problem z moim facetem…

Re: Opóźnienie wytrysku - tabletki

co się dzieje?

Ma problem z kontrolą wytrysku…Zbyt wcześnie osiąga orgazm i potem robi się maga dwuznaczna sytuacja. Czy ktoś może mi doradzić, co można zrobić w tej kwestii? Nie chcę go w jakikolwiek sposób zranic czy zawstydzić, ale obiecaliśmy sobie, ze będziemy gadać o nawet najtrudniejszych tematach, wiec się wlasnie przygotowuję do tego. Chciałabym jednak zaproponować mu od razu jakies konkretne rozwiązanie. Lubimy się kochać, więc fajnie by było jakiś przedłuzyc te przyjemne chwile…

A czy słyszałaś coś na temat tabletek opóźniających wytrysk? Gdzie mi ostatnio coś takiego wpadło w skrzynke mailową, jakas reklamówka, bo nawet sama się nie zastanawiałam nad takim problemem. Na szczęście go nie mam, ale tobie zycze jak najszybszego rozwiązania:)

Dzięki, a coś wiecej na temat tych tabletek?

Niestety nie … sad

ale ja cos o nich znalazłam przed chwilą w internecie – rzeczywiście pisza, ze sa bardzo skuteczne, a w składzie mają zioła i witaminy, które wzmacniają doznania i regulują kwestie erekcji. Aha i jeszcze działają na ośrodek nerwowy, czyli stymulują właściwie mózg. No tak, wszystko i tak siedzi w głowie smile

Super, wielki dzięki za te słowa pokrzepienia, a zarazem jak się zabrać za temat.

Trzymam mocno kciuki za efektywne załatwienie tematu!

ja również! Koniecznie daj znac, czy ta rozmowa udałą się, no i czy tabletki rzeczywiście przynoszą taki efekt, o jakim piszą. Warto będzie wiedzieć na przysżłosc smile