Topic: Klasyczne buty sportowe - jakie są opinie o gazelle Adidasa?

Interesują mnie klasyczne buty znanych producentów. Jedną z takich marek jest znany i lubiany Adidas. Oni już na rynek wypuścili całkiem sporo klasycznych modeli obuwia. Jestem ciekaw, jakie są Wasze opinie na temat na przykład modelu Gazelle, który na rynku jest już ładnych parę lat.

Re: Klasyczne buty sportowe - jakie są opinie o gazelle Adidasa?

Jak coś jest fajne, to zawsze sie bedzie podobało i tak jest właśnie z tym modelem. Niby niepozorny, ale jednak łatwo go odróżnić od innych. Hehe, tych ładnych parę lat to naprawdę bardzo dużo, bo z ciekawości zajrzałem do danych historycznych i jak sie okazuje już pod koniec 1968 roku pojawiły się pierwsze modele.

No i takich rzeczy można się na forum dowiedzieć...

To akurat dość powszechna informacja smile)) Ja też bardzo lubię gazelle opinie o nich są tylko pozytywne. Wszystko przez to, że miękką cholewkę, która idealnie dopasowuje się do stopy oraz ogólny wygląd buta, bo o wygodzie chodzenia to już powiedziano praktycznie wszystko. Ciekawą ofertę można znaleźć na https://ctxsport.com/produkt/buty-adidas-gazelle/ , gdzie wybór jest naprawdę duży.

Hehe, jak bym to powiedziała, że wybór jest raczej ogromny smile))

Opinie na temat tego modelu były i są doskonałe. Wystarczy na nie spojrzeć, żeby mieć pewność, że to buty, które wytrzymają naprawdę wiele godzin intensywnego użytkowania. Stopa w nich bardzo fajnie oddycha i się nie poci, jak to bywa wiecie w tych trampkach z Chin, które nawet jak się wietrzy przez wiele godzin, to i tak ciągle czuje się gumę...

Czyli klasyka ma się dobrze, a może jakiś model z tych nowych jesteście w stanie polecić?

W ofercie Adidasa jest całe mnóstwo nowoczesnych modeli, które świetnie się prezentują i są bardzo funkcjonalne. Ciekawe jest to, że każego roku pojawia się co najmniej kilka takich dominujących produktów. W przypadku Adidasa są to zarówno modele typowo sportowe, jak i do codziennego użytku czyli tak zwane lifestylowe.