Topic: Woda termalna uriage.

Hej wszystkim ostatnio dużo słyszałam/czytałam o wodzie termalnej. Wiele blogerek internetowych i wizażanek bardzo doceniają jej dobroczynne działanie na stan ludzkiej skóry. W związku z ,tym proszę jeśli wiecie coś na temat wody termalnej i możecie napisac mi swoją opinię plus polećcie jakiej firmy ,ten specyfik kupujecie. Dziękuje.

Re: Woda termalna uriage.

Hej, hej ja szczerze jestem wielką fanką wody termalnej. Moja skóra ma często momenty bycia zbyt bardzo wrażliwą, czerwieni sie jest poszarzała, przesuszona ( zwłaszcza jeśli aura nie sprzyja ku temu). Taka woda termalna bardzo zawsze mi pomaga zregenerowac i odnowic skórę jednocześnie nie naruszając jej bariery ochronnej i ph. Co jest bardzo ważne.

Dodatkowo jest ona bardzo naturalna pochodzić z alpejskich zródeł jest bogata w minerały i takie substancje odżywcze no po prostu cud miód. Sprawdź sobie na przykład na Aptekamini.pl – mają tam dobrą ofertę.

Moja żona bardzo często mówi o ,tej wodzie termalnej, zachwala, poleca.

Ja długo już stosuje wodę termalną uriage. Jest po prostu nieoceniona i mówię tutaj głównie o tej firmie ,bo jest sprawdzona ,a innej nie próbowałam. Tutaj podam ci linka do wspomnianej wyżej apteki internetowej w ,której kupisz ,to za przystępną cenę: https://www.aptekamini.pl/uriage-woda-termalna-50-ml.html. Polecam serdecznie.

Dziękuje ci bardzo za pomoc.