Topic: Lek który szybko rozprawi się z objawami grypy oraz związanym z tym bólem krzyża. Może paragrippe? Co myślicie?

Ostatnio moje dziecko chorowało na grypę i teraz przyszła moja kolej. Szukam czegoś co szybko postawi mnie na nogi bo nie tylko strasznie się czuję ale przez te bóle mięśni strasznie boli mnie krzyż. Może paragrippe mi pomoże?

Re: Lek który szybko rozprawi się z objawami grypy oraz związanym z tym bólem krzyża. Może paragrippe? Co myślicie?

Bóle mięśni są normalne w trakcie grypy ale żeby występowały bóle krzyża to pierwsze słyszę. Polecam zobaczyć boironaesculushippocastanum. Wygląda to dokładnie tak jak na stronie http://www.aptekabezrecepty24.pl/produk … ch-granulk. Przy grypie nie pomoże ale na pewno ulży w bólu krzyża wink

Re: Lek który szybko rozprawi się z objawami grypy oraz związanym z tym bólem krzyża. Może paragrippe? Co myślicie?

Idź do apteki i kup sobie jakieś tabletki do rozpuszczania w gorącej wodzie na grypę. Jak coś takiego mnie dopada to biorę coś jak gripex i kilka dni i wszystko mija. Chyba szybszego rozwiązania nie ma.

Jak już cię wzięło to niestety musisz to przeleżeć. Polecam coś w stylu aspiryny żeby się dobrze wygrzać i nie wychodzić z łóżka. Ja zawsze biorę dwie tabletki na noc i rano wstaję jak nowo narodzona.

Ostatnio brałam tak jak mówisz http://www.aptekabezrecepty24.pl/produk … l-60-tabl- i dość szybko mnie puściło. Ten paragrippe działa dokładnie na tej samej zasadzie co inne leki tego typu tylko że jest w trochę innej formie. Najlepiej działa przy pierwszych objawach. Jak już cię rozłoży to nie będzie tak łatwo wink

I chyba w tym problem że już mnie położyło. Wyczytałam jeszcze w internecie na temat naparów z ziół także sprawdzam praktycznie wszystko naraz. Mam nadzieje ze lada dzień przejdzie.

Z tym wszystkim naraz to bym uważał bo możesz przedobrzyć. Jeżeli to naturalne składniki to nie ma problemu ale nie bierz kilkunastu tabletek naraz bo tylko sobie zaszkodzisz.

Nie no spokojnie, nie wykupiłam całej apteki tylko próbuję też domowych sprawdzonych sposobów. Jeżeli będzie trzeba to po prostu pójdę do lekarza i wezmę kilka dni wolnego w pracy bo przecież jak się nie wyleczę raz a porządnie to potem będzie mnie co chwile coś łapać.