Topic: Ile kosztuje zrobienie szklanej balustrady w Bielsku Białej?

Dysponuje ktoś informacjami na temat kosztów zrobienia szklanej balustrady w Bielsko Białej? Ile mniej więcej od metra i jaki jest wybór motywów? Proszę o poważne odpowiedzi za które z góry dziękuję.

Re: Ile kosztuje zrobienie szklanej balustrady w Bielsku Białej?

Szklane nie są zbyt dobre bo nie wytrzymają tyle co metalowe. Wątpię że szkło oprze się gradowi albo temperaturze -30. A tak w ogóle po czasie wszystko bedzie tak porysowane że w ogóle straci przejrzystość.

Mam szklaną balustradę już ze 4 lata i nie uświadczysz nawet jednej rysy wiece nie bardzo twoje teorie mają się do rzeczywistości.

Jeśli chodzi o balustrady - Bielsko Biała ma bardzo dobrą i niedrogią firmę - http://glass-hart.com/balustrady/. Radziłbym napisać do nich zapytanie bo przynajmniej ja się nie podejmę napisania ile wezmą za metr, nawet w dużym przybliżeniu. Typów jest tak wiele, a do tego dochodza indywidualne preferencje i rózne ograniczenia które też zmieniają koszty. Mam nadzieje ze troche rozjaśniłem temat.

Hej, jest pytanie czy taka firma podjęłaby się zrobienia lustra na wymiar? Chodzi o trochę większy nietypowy wymiar. Liczę na waszą pomoc bo nie mam kogo spytać.

Może by tak spytać kogoś z obsługi firmy? Dla mnie w http://glass-hart.com/ lustro wykonali bez problemu, też na swój sposób było nietypowe ale to względne pojęcie. Są na tyle niedrodzy i solidni że zdecydowałam się też na panele kuchenne, które wyszły po prostu cudownie, tak samo jak lustra - Bielsko Biała rzeczywiście nie może się poszczycić lepszymi fachowcami smile

Dziękuję bardzo za odpowiedź. Gdzie mają oddział to zajadę w przyszłym tygodniu?