Topic: Kto sprawdzał feromony czy działają?

Nie mam śmiałości do dziewczyn i dlatego chciałbym kupić feromony bo podobno pomagają w relacjach między ludźmi. Nie wiem tylko czy to aby nie ściema, wie może ktoś czy one działają?

Re: Kto sprawdzał feromony czy działają?

Jak myślisz, dlaczego samce zwierząt zostawiają swój fizjologiczny ślad na każdym nowym terenie? Dokładnie z tego samego powodu – żeby dać znać samicom „tutaj jestem” a samcom „ uwaga, to mój teren”

Czy to znaczy, że feromony działają nie tylko na płeć przeciwną?

Dobrze kombinujesz smile. Oczywiście, że tak. Ludzie poczują się dobrze w twoim towarzystwie a ty sam poczujesz się pewniej. Więc nie pytaj o feromony czy działają, tylko kup, skoro masz kłopoty z nawiązywaniem znajomości. Więcej możesz dowiedzieć się na tej stronie: http://feromony-rank.pl/czy-feromony-dzialaja/. Poczytaj, feromon to coś, co i tak sam produkujesz, ale widać zbyt mało.

Brzmi zachęcająco, a w jakiej postaci są te feromony?

Zwykle są sprzedawane jako mieszanka feromonu i perfum ale są także same feromony.

To co, mam się pryskać samymi feromonami? Czy one mają jakiś zapach?

Jeśli masz swój ulubiony zapach pomieszaj go z feromonem i dopiero nanieś na skórę. Pewnie jakiś zapach mają, ale z pewnością nie wyczuwalny dla naszego zmysłu węchu, działają głównie na podświadomość.

A jaki jest ich czas działania, czy poranne popryskanie starczy na cały dzień?

Niestety nie, feromony działają zwykle od 4 do 6 godzin, zatem gdzieś w okolicy środka dnia „oprysk” trzeba będzie powtórzyć smile

smile a co mi tam, spróbuję. Nawet jeśli nie podziałają, to może moja podświadomośc poczuje się lepiej.

Spróbuj, naprawdę warto!