Topic: Systemy konferencyjne - czy warto i ile to kosztuje?

Cześć. Chciałabym poznać wasze zdanie na temat systemów konferencyjnych, czy warto instalować, co powinny zawierać żeby sprawnie funkcjonować i najważniejsze - ile to wszystko kosztuje? Zapraszam do dyskusji i pozdrawiam.

Re: Systemy konferencyjne - czy warto i ile to kosztuje?

Dobre i niedrogie systemy konferencyjne zamówisz na http://www.providio.pl/systemy-centraln … owania.php. Większość zapewne się ze mną zgodzi że to jedna z lepszych i pewniejszych firm z branży. Mają w ofercie systemy centralnego sterowania solidnych producentów, a ceny o wiele niższe niż konkurencja. Osobiście uważam że warto instalować bo mają pozytywny wpływ na wizerunek firmy a także ułatwiają prace. Np zasłony okiennie czy żaluzje działają automatycznie, wiec nie trzeba przerywać prezentacji i sie przeciskać miedzy krzesłami zeby zrobic to recznie.

Podzielam powyzsza opinie bo systemy konferencyjne ułatwiają i uprzyjemniają pracę. Nie ma problemu z prowadzeniem zdalnych rozmów, co w mojej firmie szczególnie się przydaje. Kiedyś trzeba było conajmniej godzina zeby wszystko przygotować, podpiąć itd, a teraz wciskasz jeden guzik i zrobione. Wielki plus dla Providio za dostarczanie porządnych sprzętów w dobrej cenie. Jak miałbym kogokolwiek polecić to tylko tę firmę, pozdrawiam.

Hej, a jakie są mniej wiecej koszty zapuku i instalacji systemu na niedużej salce konferencyjnej, tak mniej wiecej ze 30 metrów? Przepraszam ze wejście w temat ale chyba za bardzo nie odbiegłam smile

Nie wiem smile. Miałem zupełnie inną sytuację bo za jednym zamachem robiliśmy konferencyjną i mini aulę. Poza tym wszystko jest uzależnione od Twoich indywidualnych potrzeb, a temat jest tak elastyczny że nawet nie da się chyba ustalić widełek. Moje koszty na pewno nic Ci nie podpowiedzą smile

Czyli powinnam kontaktować się bezpośrednio z tą firmą.. czego potrzebują do wyceny?

Napisz do nich co potrzebujesz konkretnie i jaki masz budżet. Na pewno pomogą.