Topic: Poszukuję sakwy na motocykl - pomóżcie!

Cześć! Zamierzam odbyć podróż po Polsce na motorze, ale nie mam sakw na motocykl, więc poszukują dobrego zestawu, który pomieści dość sporo rzeczy, a także wytrzyma tak długą podróż. Moglibyście polecić jakiś sklep albo producenta takiego sprzętu?

Re: Poszukuję sakwy na motocykl - pomóżcie!

Fajny pomysł na podróż! Wydaje mi się, że większość sakw na motor jest wykonywanych z trwałych materiałów, więc raczej sprawdzą się doskonale, ale ze swojej strony mogę Ci polecić te robione ze skóry. Mogą one wytrzymać nawet kilkadziesiąt lat jeżeli odpowiednio o nie zadbasz:)

Kupowałam niedawno sakwy i skorzystałam z usług sklepu motocyklowysklep24.pl i muszę powiedzieć, że oferują oni fajny sprzęt. Na pewno u nich dostaniesz sakwę skórzaną, więc jak chcesz skorzystać z rady kolegi to ten sklep spełni ten warunek. Ze swojej strony dodam tylko, że mają fajne ceny jak na sprzęt takiej jakości:)

Faktycznie jeżeli potrzebne Ci sakwy na motocykl to wyłącznie sklep, o którym powiedziała parę słów poprzedniczka. Co ważne, sprzedają oni sprzęt uniwersalny, więc dostosujesz go do niemalże każdego modelu motocykla. Link http://www.motocyklowysklep24.pl/kufry- … 4_586.html o bezpośredni odnośnik do strony z sakwami. Sprawdź czy coś Cię zainteresuje i skontaktuj się z nimi w razie pytań. Pracują tam naprawdę fajni goście!

Pamiętaj tylko, żeby nie kupować plastikowych kufrów! Miałem nie dawno dwa takie i to była najgorsza decyzja w moim życiu - rozpadły się bardzo szybko. Z tego co widzę to w tym sklepie nie mają takich, więc pewnie znają się na asortymencie do monocyklów. Nie ma nic gorszego niż topiący się plastikowy kufer… Nie dość, że stracisz kasę na marne wyposażenie to jeszcze możesz zabrudzić cały motocykl.

Super! Zastosuję się do Waszych porad i myślę, że wybiorę coś dla siebie. Przyznam się, że już o mało co zamówiłem plastikowe, tanie kufry, ale widzę, że na tej stronie są całkiem fajne ceny tych ze skóry.