Topic: Szukam profesjonalnej firmy projektującej loga

Tak jak w tytule, na bardzo szybko potrzeba mi namiarów na profesjonalną firmę która szybko, sprawnie i niedrogo zajęłaby się zaprojektowaniem loga dla przedsiębiorstwa pośrednictwa finansowego. Z góry bardzo dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam serdecznie.

Re: Szukam profesjonalnej firmy projektującej loga

Dobrych specjalistów od reklamy mają w Algrafo, gdzie oprócz projektu możesz zamówić też wykonanie. Wychodzi niedrogo a efekty są naprawdę zdumiewające. Prace mają w sobie to co najwazniejsze czyli są chwytliwe i wpadają gdzieś tam głeboko do głowy dzieki czemu biznes jest rozpoznawalny.

Bądź tak miły i wstaw do nich jakiś link bo nie znalazłam tej firmy. Proszę jeszcze o informację jak wygląda tworzenie loga bo mam już ustalona kolorystykę której nie chciałabym zmieniać i czy to nie bedzie negatywnie rzutować na współpracę?

Link i wszystkie informacje o logach - http://www.algrafo.pl/oferta/projektowanie-logotypow/. A czemu miałaby to być przeszkoda? Składasz zamówienie na nowe logo utrzymane w konkretnych kolorach, mówisz czym się firma zajmuje i jaka jest twoja wizja, czego dokładnie oczekujesz i tyle. Współpracuje się z nimi bardzo dobrze, kontakt jest godny pochwały bo czasem się człowiek nawet z rodziną tak nie dogaduje jak z nimi tongue

Zaraz żona zobaczy i pożegnamy kolegę na zawsze :]

Logo w http://www.algrafo.pl/ zamawiałem kilka lat temu i jestem bardzo zadowolony bo zapłaciłem bardzo mało a w swojej formie i kształcie nadal jest aktualne i wcale nie wymaaga uaktualniania. Firma godna polecenia, konkretna i fachowa. Mają pojęcie o reklamie i wpływie odpowiednich kolorów i wzorów na podświadomość.

Super, wszystko juz mam serdeczne dzięki za cierpliwość smile

Nie ma za co. Ciesze się że mogłem pomóc bo to jest jednak bardzo ważne żeby polecać sobie sprawdzone i uczciwe firmy. Dzięki temu zmniejszają się nam koszta, nerwów mniej i szybko widac efekty. Pozdrawiam!