Topic: Jak zorganizować pokazy robotów?

Witam, czy ktoś z was może orientuje się jak można zorganizować dla uczniów pokazy robotów? Wiem, że w Poznaniu działa firma, która się takimi pokazami zajmuje, organizuje warsztaty i jednoczesnie też po szkołach pokazują jak można się bawić w robotykę.

Re: Jak zorganizować pokazy robotów?

Wiem o czym mówisz – w mojej szkole byli ostatnio. Koleżanka ucząca informatyki i matematyki ich ściągnęła. Mogę dowiedzieć się jak zorganizowała pokazy robotów u nas.

Byłoby super.

Ja tez chętnie podczepię się pod ten temat, bo szukam ciekawych pomysłów na ferie w szkole. Robimy zajecia dla klas 0-3 i czy myślicie, że dla takich dzieci będzie to akurat?

Na pewno. Moje dziecko chodzi do GO4Robot sp. z o.o. na takie zajęcia, a jest w I klasie szkoły podstawowej. A takie pokazy robotów były zorganizowane na początku roku szkolnego w jego szkole. I tak mu się spodobały, że potem nam głowe suszył, żeby zapisać go na zajęcia.

O może ta firma będzie odpowiednim tropem?

Mam, już jestem wink Koleżanka podesłała mi linka do firmy, która u nas robila pokazy robotów i proszę bardzo: http://go4robot.pl/oferta/pokazy-w-szko … y-robotow/. I wygląda na to, ze to chyba ta firma, o której już kolega wspomniał wink Być może w Poznaniu tylko oni się tym zajmują? Ten link akurat jest tematycznie związany z pokazami w szkołach, wiec pewnie znajdziesz tam wszystkie potrzebne informacje. Docelowo rzeczywiście może uczniowie się tym zainteresują.

Na to wlasnie liczę smile dziękuję za namiar na pokazy robotów- działam w takim razie smile