Topic: Szukam firmy, która buduje hale przemysłowe.

Witam wszystkich forumowiczów. Obudziła się we mnie dusza przedsiębiorcy i biuro przestało mi wystarczać. Zaczynam tworzyć kilka biznesplanów odnośnie przyszłej działalności gospodarczej i już wiem, że będę potrzebował dość dużej hali dla pracowników. Magazyn dla działalności produkcyjnej jest niezbędny. Szukam firmy, która zajmuje się budową takich hal. Liczy się dla mnie także cena usług, ponieważ nie zebrałem jeszcze wystarczającego kapitału, by przepłacać teraz. Możecie mi coś konkretnego polecić? Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Re: Szukam firmy, która buduje hale przemysłowe.

Firma Solid Hale Stalowe stanowi połączenie jakości i atrakcyjnej cenowo oferty. Myślę że powinieneś skorzystać z ich usług. Na stronie internetowej firmy możesz zobaczyć nie tylko kalkulatora kosztów.

Na stronie firmy możesz też zobaczyć gotowe konstrukcje stalowe, zrealizowana przez firmę. Masz już własny projekt, jak chcesz, aby wyglądała hala czy też magazyn, który ma stanąć?

Na czym polega taki kalkulator kosztów? Sam się zastanawiam nad zleceniem podobnej budowy.

Na tym, że cena nie jest stała i to właśnie w tej firmie jest korzystne dla klienta. Albowiem koszt za wykonaną konstrukcję jest zależny od wielu czynników. Więcej dowiesz się na stronie internetowej.

Niestety nie mam jeszcze gotowego projektu. Wolałbym zdać się na osoby wykonujące dla mnie zlecenie. Mam nadzieję, że jest taka szansa.

Na stronie internetowej: http://solidhale.pl/ możesz – tak jak wspomniał wyżej kolega – obejrzeć gotowe już hale przemysłowe. Firma na Twoje życzenie może zająć się projektowaniem konstrukcji stalowej dla Ciebie. Ponadto możesz liczyć na dostawę i montaż poszczególnych elementów konstrukcji – usługa jest kompleksowa i przede wszystkim profesjonalna.

Racja, dla mnie firma również zaprojektowała halę. Podczas współpracy mogłem liczyć na fachową pomoc i odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące konstrukcji.