Topic: NIESCHODZĄCY CELLULIT! RATUNKU!

Witam wszystkie panie i panów! Mam 25 lat, zdrowo jem, nie palę, a mimo tego moje ciało odbiega od doskonałośći. Nie to, że chciałabym być modelką, ale mam cellulit na udach, który obniża moją pewność siebie. Generalnie jestem szczupła, zapisałam się jeszcze na siłownię 2 miesiące temu i tak chodzę. I co? Może trochę niechcianego tłuszczyku zniknęło, jednak wciąż np. w okolicy miednicy cellulit się utrzymuje. Kremy z Rossmana raczej też nie działają. Pomóżcie bo mnie to doprowadza do szewskiej pasji. Dzięki!

Re: NIESCHODZĄCY CELLULIT! RATUNKU!

A próbowałaś może rozmawiać ze swoją kosmetyczką? One często mają różne sposoby, nieznane nam, zwykłym śmietelniczkom i mogą doradzić jakąś mocniejszą chemię czy zabiegi.

Re: NIESCHODZĄCY CELLULIT! RATUNKU!

Kochana, nie przejmuj się, ale działaj stanowczo! Są po prostu takie miejsca na naszych ciałkach gdzie żadna siłownia nie pomoże. Wted musi wjechać ciężki sprzęt wink Bardzo fajnym i skutecznym zabiegiem jest endermologia, mechanicznie rozbija (ale nie młotkiem!) stwardniałe tkanki tłuszczu, pobudza ich metabolizm i w rezultacie nikną. Oferują taki zabieg dobre gabinety kosmetyczne, ja korzystam z tego:  http://lenis.pl/endermologia-cellu-m6-integral/ i jestem bardziej niż zadowolona. Bo o swoje ciało trzeba dbać niezależnie od wieku wink