Topic: Prezenty gwiazdkowe – kiedy kupować?

Cześć! Mam pytanie do Was – kiedy zaczynacie kupować prezenty świąteczne dla dzieci i rodziny? Jak rozmawiam z moimi koleżanki to one już od października szukają! W sumie to niezły pomysł, bo unikają później tych tłumów w centrum handlowym. Nie ukrywam – tego najbardziej nie znoszę przy kupowaniu prezentów dla dzieci. Tej całej przedświątecznej gorączki!

Re: Prezenty gwiazdkowe – kiedy kupować?

Rozwiązanie to sklepy online z zabawkami, bo tam kupisz zabawki nie tylko taniej, ale masz też od razu większy wybór. Moim zdaniem sprawdź tu i będziesz miała problem z głowy i ominiesz to całe szaleństwo. A dodatkowo możesz sobie o każdej zabawce poczytać i faktycznie wybrać coś dobrego, w zwykłm sklepie nigdy nie ma na to czasu.

Zgadzam się z kolegą! Ja zawsze kupuję sobie wszystkie prezenty od października, ale nie chodzę po galeriach handlowych. Za wszelką cenę staram się tego unikać i robię zakupy tylko przez internet.

Świetny pomysł! Chociaż zawsze wolałam iść osobiście, dotknąć coś to potem jedynie się denerwowałam, bo te tłumy są nie do zniesienia. To może polecicie jakiś sklep online, gdzie dostanę zabawki dla dzieci?

Ostatnio kupowałam moim dzieciom takie klocki: http://dozabawy.com/72_banbao, ale sprawdź bo na pewno mają wybór różnych produktów dla dzieciaków w różnym wieku. Zamówisz teraz i później na święta będziesz już miała spokój. Tylko schowaj, żeby Twoje dzieci nie znalazły już prezentów smile.