Topic: Domki do wynajęcia w górach?

Witajcie hej. Szukam jakiegoś fajnego miejsca na spędzenie kilku dni w górach. Prawa jest taka że wybieramy się ze znajomymi i chcemy nagrać kilka ładnych ujęć z takich górskich obszarów. Polecicie mi dobre miejsce gdzie są nie tylko ładne widoki ale też taki swojski klimat?

Re: Domki do wynajęcia w górach?

Ostatnio byłem w Karpaczu i tak o tym myślałem żeby nagrać coś fajnego. Nie wiem czy masz konkretny zarys tego co chcesz zrobić, ale według mnie to są to takie piękne miejsca że trzeba się postarać żeby czegoś tam nie nakręcić wink

My zawsze odwiedzamy takie domki na Podhalu i powiem wam że to cudowne miejsce. Gdybym była fotografem to pewnie jeździła bym tam także do pracy. Wysyłam ci stronę internetową tego ośrodka i numer telefonu. Na stronie masz zrobione zdjęcia wszystkich dostępnych domków także warto tam zajrzeć.

Zakopane to bardzo piękne miasto i mam tam taki fajny sprawdzony ośrodek. Ostatnio jak tam byłam to znajomy robił ujęcia z drona właśnie z gór. Masakra jak to potem wygląda jak się obejrzy na telewizorze. Wysyłam ci namiary na ten ośrodek, jest on całkiem spory więc raczej miejsca będą mieli dostępne wink

Mi głównie chodzi o to żebym mógł robić dużo ujęć z fajnych miejsc gdzie mogę dojechać samochodem. Robimy profesjonalne zdjęcia do filmu a przenoszenie całego sprzętu do nagrywania to też nie jest taka lekka rzecz więc wejście z tym na jakiś szczyt nie wchodzi w grę.

Wysyłam ci kilka zdjęć które zrobiłem podczas ostatniej wycieczki do Krynicy. Tam można zrobić naprawdę odlotowe zdjęć i to właśnie wszystko z takich miejsc gdzie łatwo się dostać wink