Topic: Jakie macie doświadczenia z bhp?

Witam. Możecie mi trochę podpwoeidzieć, jakie są Wasze doświadczenia z bhp? Bo ja byłam na kilku szkoleniach i muszę powiedzieć, że to nie wygląda niestety zbyt dobrze. Szkoleniowiec czyta z kartki prezentacje i slajdy tylko przewija. Potem jest pseudo test podczas, którego on czyta gotowe odpowiedzi, żeby każdy zdał i mógł dostać zaświadczenie. No ja nie wiem jak dla mnie to jest porażka totalna. Głupia nie jestem, więc coś tam zawsze wyniosę i sama z domu też dużo wiem, ale no nie wiem, czy takie coś jest w ogóle godne miana szkolenia? No ja nie wiem.

Re: Jakie macie doświadczenia z bhp?

No niestety, zdarza się, że tak jest. Kupę kasy za to biorą i potem tak to wygląda. No ale na szczęście są też szkolenia, które są zrobione fachowo, widać, że ten który szkoli ma już doświadczenie i po prostu jakiś dryg do robienia tego. Na szczęście mam nadzieję, że coraz częściej będzie można trafiać na takie szkolenia

Jestem szczerze zatrwożony tym, co koleżanka tu pisze. Ja mam zupełnie inne doświadczenia. Jeśli chodzi o bhp Szczecin prezentuje się w tym względzie naprawdę dobrze i muszę przyznać, że na wielu szkoleniach tu byłem i wszystkie wyglądały dobrze. Ostatnio byłem na jednym i było zrobione tak profesjonalnie, że aż w szoku byłem, że można tak przeprowadzić szkolenie.

A możesz się podzielić tym, kto to szkolenie robił? Może zaoferuję komuś pomoc z wyborem dobrej firmy szkoleniowej podczas zbliżającego się sezonu szkoleń

To akurat była firma szczecin-bhp.pl i powiem szczerze, że to najlepsze szkolenie na jakim byłem. No ale o tym już pisałem w poprzednim poście, to się nie będę powtarzał.

Dzięki za link! smile