Topic: Macie jakiś sprawdzony serwis ogumienia?

Cześć wszystkim. Tak jak w temacie, czy zna ktoś może jakiś sklep internetowy gdzie można bez problemu dobrać opony do swojego samochodu? Zależy mi na czymś prostym gdzie łatwo to wszystko dobiorę.

Re: Macie jakiś sprawdzony serwis ogumienia?

Jeżeli warto jakąś firmą się zainteresować to ja polecam Opony Kunicki. Z tego co wiem to firma posiada bardzo duże doświadczenie na rynku opon i ja zamawiam właściwie tylko u nich smile

Koleżanka dobrze mówi. Zamawiałem na tej stronie już kiedyś i teraz mam zamiar znowu. Wejdź sobie np. na http://sklep.opony-kunicki.pl/szukaj/opony-Pirelli-letnie i tam zobacz. Na stronie masz też dostępny konfigurator felg z oponami także łatwo dobrać coś dla siebie.

Powiem wam szczerze że nawet nie wiedziałem o tej stronie big_smile Widziałem przed chwilą na stronie fajne opony zimowe pirelli i zastanawiam się czy nie zamawiać bo cena jest mega atrakcyjna teraz.

Jestem zaskoczony, nie wiedziałem wcześniej nic o tej stronie a tu się nagle okazuje że mają mega duży wybór. Wypatrzyłem sobie na stronie fajne gumy firmy bridgestone i w sumie już je nawet dodałem do koszyka tongue Oj będzie kupowane xd

Akurat słyszałam że firma bridgestone ma dobre opony w swojej ofercie i można na nich spokojnie przejeździć 3 albo i 4 sezony. Takie by mi się przydały najbardziej, wytrzymałe i dobrej jakości.

Czytałem sporo na ten temat i opinie są podzielone co do firmy produkującej ale mimo wszystko to ta firma ma chyba najwięcej zwolenników smile