Topic: Jak udekorować jadalnię?

Dzień dobry. Szukam pomysłu na dekorację jadalni. Niedawno kupiliśmy dom, gdzie ilość pomieszczeń jest tak duża, że aż trudno się zorganizować. Postanowiliśmy jedno pomieszczenie wykorzystać tylko na jadalnię. Tu się własnie zrodził problem. Nie mamy pojęcia, co do aranżacji. Tutaj właśnie zwracam się do was z prośbą o pomoc w dekorowaniu, aranżacji. Najlepiej by było gdybyście podpowiedzieli gdzie można znaleźć ładne meble.

Re: Jak udekorować jadalnię?

Hejka. Jadalnia to właściwie tylko stół i krzesła, ewentualnie jakaś komoda i barek. Wydaje mi się, że umeblowanie do jadalni ogólnie jest latwo wynaleźć. Jeśli to duże pomieszczenie możesz dodatkowo dokupić jakieś półki wiszące na bibeloty lub witrynę, żeby ustawić na przykład zastawę stołową. Jeśli małe, to lepsze będą półki wiszące do ozdoby i może jakąś szafka wisząca na naczynia.

Re: Jak udekorować jadalnię?

Hej. Ja w zasadzie poleciłbym ten salon meblowy http://www.meblepotocki.pl/. Mają ciekawe komplety meblowe niemal do każdego pomieszczenia.

Re: Jak udekorować jadalnię?

Haha, ja też własnie skoncentrowałam się na tym salonie meblowym. Tutaj znalazłam piękne krzesła idealne do jadalni, sami z resztą sobie zobaczcie http://www.meblepotocki.pl/pl/c/Krzesla/32. Zazdroszczę ci mnie to się marzy taka jadalnia.