Topic: Gdzie serwisować wózki widłowe na śląsku?

Czy jesteście w stanie polecić jakieś sprawdzone miejsce, gdzie na śląsku można oddawać swoje wózki do okresowych przeglądów i ewentualnie także do koniecznych napraw? Będę bardzo wdzięczny za takie informacje.

Re: Gdzie serwisować wózki widłowe na śląsku?

Ja zawsze zlecam przegląd wózków widłowych firmie znajdujące się w Częstochowie, nie wiem jak daleko masz do nich, ale ja naprawdę jestem z tych usług bardzo zadowolony i spokojnie mogę je polecić. Dobra firma z własnym warsztatem i porządnymi częściami.

e tam, osobiście naprawiam swoje wózki, kupuje taniej części i jest gitara, według mnie nie ma co tracić pieniędzy na kosztowne naprawy, ale to oczywiście moje zdanie jest, nie trzeba się z nim zgadzać ;P

Akurat ja w firmie jestem odpowiedzialna za kontakt z tym serwisem http://www.wozkiczestochowa.pl/ i mogę potwierdzić, ze pracują tam profesjonaliści, którzy znają się na swojej pracy. Co ciekawe wcale nie jest tak drogo, a naprawdę wiem co mówię bo już od dawna jestem odpowiedzialna za takie rzeczy. Robią nie tylko sam serwis, ale właśnie oddajemy tam też firmowe wózki do okresowych przeglądów.