Topic: Koszulki funkcjonalne.

Chciałem zapytać Was o opinie na temat tak zwanych koszulek funkcjonalnych. To te koszulki, które są specjalnie projektowane do konkretnych dyscyplin sportowych. Mnie akurat iunteresuą te do kolarstwa. Muszą maksymalnie przepuszczać wilgoć. Nie używałem nigdy takich i nie wiem, czy warto je kupować.

Re: Koszulki funkcjonalne.

Słuchaj, to w większości przypadków sprzęt robiony dla zawodowców smile Koszulki do kolarstwa zostały tak zaprojektowane, żeby umożliwiać swobodne ruchy, dając jednocześnie kolarzowi możliwość komfortowej jazdy. Koszulki tego rodzaju odpowiednio oddychają i nie sprawiają, że po kilku minutach jazdy trzeba je rozwieszać jak pranie smile

No włąśnie z moim starym sprzętem tak mam. Jeżdżę dość agresywnie i nie bardzo mi się podoba, jak staje się z każdym kilometrem coraz cięższy z moją koszulką i innymi czesciami garderoby.

Ja mogę Ci polecić taki rodzaj sprzętu. Używam zarówno na rower, jak i do biegania. Kiedyś też używałem zwykłego ubrania, ale stwierdziłem, że lepiej zainwestować w coś profesjonalnego. Oczywiście jeśli masz zamiar dalej jeździć, bo inaczej taki strój może być tylko ozdobą w Twoim pokoju.

No na imprezę to on raczej nie pasuje:)

Ja kupuijhe te koszulki w Cycling Passion, bo tam mają najlepsze ceny i największy wybór. Tak na marginesie mam taką manię, że zawsze kupuje stroj tej drużyny, która wygrywa największe wyścigi kolarskie we Francji albo we Włoszech smile Raz nawet mi się zdarzyło, że kupiłem koszulkę mistrza świata smile

Chciałeś wyglądac jak Kwiatkowski smile Ten to dopiero jeździ, mam nadzieję, że niedługo znowu zostanie mistrzem smile