Topic: Czy można gdzieś kupić kawior jak kiedyś?

Ciekaw jestem waszych opinii. Kiedy byłem mały, moja ciotka jeździła regularnie do związku radzieckiego i nam przywoziła na present różne rzeczy. Byłem chyba jedynym dzieckiem na swoim podwórku, któremu zdarzało się jeść prawdziwy kawior. Od tamtej pory nie miałem go w ustach. Czy wy kupujecie taki prawdziwy? Smakuje wam? Ja pamiętam, że mi smakowało bardzo ale teraz to nawet nei wiedziałbym gdzie kupować. Może jakieś sugestie?

Re: Czy można gdzieś kupić kawior jak kiedyś?

Generalnie jeśli kupujesz certyfikowany to nie powinieneś mieć problemu ze świeżością. Najlepiej miec swoje zaufane źródło, jeden sklep, w którym się kupuje. Ja kupuję swój kawior online, bo teraz jest taka możliwośc. Jest to na pewno wygodniejsze, mogę kupować takie ilośći, jakie są mi potrzebne (szczególnie przydatne to jest przed imprezami), a taki dodatek na stole jest nawet i luksusowy.

Ja pamiętam, że różne rzeczy się przywoziło z wojaży na wschód. Z węgier była zawsze pasta paprykowa i taki specyficzny serek do smarowania – wtedy rarytas a teraz jest w każdym sklepie, bo to ten sam typ. Poza tym była wódka w kartonach – też ciekawy wynalazek, u nas tego nie było a babcia zawsze przywoziła autokarem i było na rok do przodu dla rodziców. No i kawior właśnie, czarny kawior musiał się w domu znaleźć jeśli ktoś jechał do Związku. Pamiętam jak moi rodzice go celebrowali, jak oszczędzali na szczególne okazje. Jak wystawili na moją komunię to nikt z dzieciaków nie chciał jeśc, bo nie smakowało. Inaczej się podchodziło do rzeczy, które teraz są ogólnodostępne.

No ja pamiętam jeszcze kilka innych rzeczy. Na przykład to, że dawało się takie rzecy w prezencie na imieniny dla kogoś. Smaki z dzieciństwa do dziś pamiętam i nie udało mi się ich podrobić.

Tak czy siak jest możliwe, żeby kupic naprawdę dobry. Jeśli więc potrzebny ci kawior sklep sklep internetowy najbardziej się opłaca. Nie mowiąc już o dowozie do domu, nie musisz się orientowć co najlepsze i czy świeże bo wiesz, że jest i już. Oszczędność czasu i pieniędzy.