Topic: Obuwie hurtowo

Cześć Wam. Chciałbym złożyć zamówienie na dużą ilość obuwia hurtowo. Jakby ktoś polecił jakieś miejsce, które zaoaptruje sklepy to byłbym zobowiązany wink Polećcie jakieś perełki, bo dużo jest takich sklepów, o których mało kto słyszał, a się okazuje, że naprawdę mają fajną ofertę. Trudno czasami do takich dotrzeć i stąd mój pomysł, by założyć temat na forum i liczyć, że ktoś coś podpowie.. wink

Re: Obuwie hurtowo

Ja się niestety kompletnie nie znam na modzie, ubraniach i obuwiu także Ci nie pomogę.. takim czymś zajmuje się moja dziewczyna tongue ona zna się dokładnie na tym, jak się coś nosi, co z czym dopasować itp. ja to jestem mega luzakiem i nie ruszają mnie takie kwestie tongue

Wiem, że jest w miejscowości Wólka Kosowska tani hurt obuwia wink Mają buty w fajnych cenach i do tego jeszcze jak miałem okazje chodzić w tych butach, są przyjemne i wygodne w chodzeniu wink Jak coś to się do nich zgłoś.

A jest szansa na jakieś namiary? Konkretnie, numer telefonu, email, stronka internetowa? Cokolwiek, bo tak to nie wiem czy uda mi się coś znaleźć wink

No w sumie myślałem, że znajdziesz sobie w wyszukiwarce, ale łap: form24.pl wink Prosty link, łatwo zapamiętać i tam masz dokładnie rozpisaną ich ofertę. Wejdź i sam się przekonaj. Myślę, że z łatwością zamówisz u nich naprawdę duże ilości butów wink

No super wink nie myślałem, że uda mi się uzyskać tak szybko taką rzetelną i konkretną odpowiedź wink Cieszę się, że napisałem i dostałem namiary na tę hurtownię wink Dzięki wielkie i pozdrawiam!

Ehh, a ja nie kupowałam sobie żadnych nowych butów już chyba z pół roku.. a tak bym się ucieszyła z nowej pary butów, ale chłopak się nie domyśli oczywiście..