Topic: Chcę być projektantką wnętrz!

Witam serdecznie wszystkich użytkowników forum. Uwielbiam urządzać wnętrza i niedawno zdecydowałam, że to będzie moja wymarzona ścieżka zawodowa. Doskonale orientuję się w trendach, mam zmysł organizacyjny no i wszyscy mi mówią, że mam dobry gust. Dlatego chciałabym to wykorzystać i zaprezentować innym swoje umiejętności. Wybieram się na staż do firmy zajmującej się takimi zleceniami i mam zamiar się od nich wiele nauczyć. Jednak może za dużo się rozpisałam o sobie, chciałam się dowiedzieć jakie jest Wasze zdanie na temat tej profesji wink Tak żeby zaczerpnąć opinii innych.

Re: Chcę być projektantką wnętrz!

Wiesz co, jestem z Małopolski i spotkałam się z opinią, że projektować wnętrza w Krakowie może każdy. Bo też miałam podobny zapał jak Ty, a ktoś właśnie wygłosił tę brutalną tezę i przez to odechciało mi się dalej marzyć o sobie, jako o projektantce wnętrz.

Według mnie głupotą jest sugerować się zdaniami innych ludzi. A takie gadanie, że projektować i ustalać może każdy, to również spotkałam się takimi tekstami. Ignoruję je i spokojnie tłumacze, że to odpowiedzialna praca i dużo osób przecenia swoje umiejętności w tym zakresie, a potem latami się męczy w nieprzemyślanym mieszkaniu.

Zgadzam się z Tobą! Mój mąż też nieprzychylnie patrzył, gdy urządzaliśmy mieszkanie i zasugerowałam, że potrzebujemy wynająć katowickiego architekta wnętrz bo akurat wtedy tam mieszkaliśmy. Szybko jednak przekonał się do firmy, która przyjechała, bo zrobiła wszystko niebywale profesjonalnie i mieszkamy teraz w pięknym mieszkanku wink

A, że tak zapytam, z jakiej firmy korzystałaś? Bo zjada mnie ciekawość ;P

Z firmy Monodesign, mają znakomitą, bardzo bogatą ofertę i bardzo nam pomogli w aranżacji wnętrza wink Najbardziej jesteśmy zadowoleni z kuchni bo zamawialiśmy meble kuchenne na wymiar i cudownie teraz się prezentują. A więc ja jestem zdania, że projektanci wnętrz są niebywale ważni i naprawdę potrafią zdziałać cuda wink