Topic: Jak znaleźć najtańszego kuriera?

Cześć! Mam do wysłania paczkę za granicę i chciałabym się dowiedzieć od bardziej doświadczonych w tym temacie jak znaleźć najtańszą firmę kurierską, godną zaufania, która dowiezie przesyłkę cało i zdrowo w terminie? Będę wdzięczna za pomoc bo w przyszłości zamierzam wysyłać więcej paczek więc nie chciałabym przepłacać. Pozdrawiam.

Re: Jak znaleźć najtańszego kuriera?

Hej, często wysyłam paczki z Anglii do Polski przez 2send.pl. Masz tam zebrane oferty wielu firm kurierskich w lepszych cenach niż zamawia się ze stron bezpośrednich. Bardzo polecam stronkę bo cały proces przebiega szybko i wygodnie, można sporo zaoszczędzić i oczywiście na bieżąco śledzić status przesyłki co bardzo się przydaje

Również korzystam z tej strony bo dzieki niej mogę wysyłać naprawdę tanie paczki do Niemiec . Już na kilku paczkach w ciągu roku widać sporą różnicę w kosztach. Poleciła mi ich znajoma która prowadzi sklep z rękodziełem i realizuje całkiem sporo wysyłek które muszą dojśc terminowo i w nietkniętym stanie. Pomyslałam że skoro ona z nich korzysta to na pewno źle nie wyjdę jeśli przynajmniej sprawdzę co i jak. Polecam każdemu kto chce tanio nadać paczkę krajową albo zagraniczną.

Moja córka wspominała mi chyba o tej firmie, ale nie zdecydowałam się bo myślałam że to jakaś nowa firma kurierska a ja nie mam za bardzo zaufania do takich nowości. Poprawcie mnie jesli sie myle bo rozumiem ze jest to taki jakby broker usług kurierskich przez którego mogę sobie wybrać najlepszą ofertę na rynku i nadać paczkę?

Nikt nie ująłby tego lepiej smile. A tak nawiasem to firma wcale nie jest taka nowa bo działa już od dłuższego czasu i zbiera same dobre opinie w sieci pod którymi i ja się podpisuję. Pozdrawiam.