Topic: Pomysły na projekt ogrodu przydomowego

Cześć! Szukam inspiracji do zaprojektowania ogrodu przydomowego. Miejsca nie ma za wiele a ja chciałabym kilka drzew owocowych, akację i ogólne nawiązanie do motywu rzymskiego atrium. Jeśli macie jakies zdjęcia, albo strony na których coś takiego mogę podpatrzeć to będę wdzięczna za podzielenie się.

Re: Pomysły na projekt ogrodu przydomowego

Nie ryzykowałbym samodzielnego planowania ogrodu na małej przestrzeni z tego względu że sporo roślin wymaga szczególnych warunków. Część nie przepada za bliskością innych, pozostałe przeciwnie. Poza tym musisz wiedzieć jak poszczególne drzewa wpływają na glebę, zeby nie doprowadzić do wyjałowienia. Powiedziała mi o tym bratowa więc wolałem nie ryzykować i wynajalem firme ktora zajmuje sie takimi rzeczami: http://www.firmakrzak.com/ogrody-przydomowe.html. Mam teraz piękny, zrównowazony ogród do którego nie musze dokładać ręki. Pozdrawiam.

Znam tę firmę i również mogę wypowiedzieć się o niej bardzo dobrze bo projektowali ogród także u mnie a do tego wynajmuję ich regularnie do koszenia trawy na posesjach w Warszawie. Są terminowi, dokładni i nie liczą sobie dużo w porównaniu do konkurencji. Polecam każdemu kto chce mieć ładny widok za oknem smile

Słyszałem że ta firma zajmuje się też wywozem odpadów budowlanych w Warszawie. Mają bardzo dobre opinie w sieci i niskie ceny jak widze, ale chciałbym się dowiedzieć czy podczas wywozu nie niszczą trawników i roślin. To dla mnie bardzo ważne bo zainwestowałem w bermudzką trawę i którą wolałbym zachować w takim stanie w jakim znajduje się obecnie.

Firma jest profesjonalna i ma doświadczenie w tym co robi więc nie masz o co się obawiać. Z tego co słyszałam to obsługują hotele i zamożnych klientów również.