Topic: Jaki sklep ma największy wybór drewnianych podłóg w mieście?

Witam wszystkich smile chciałabym dostać radę od mieszkańców Szczecina i okolic- gdzie znajdę jakiś sklep albo hurtownię w której będę miała duży wybór paneli i desek podłogowych? Nie jestem jeszcze na nic konkretnego zdecydowana i chcę móc obejrzeć jak najwięcej

Re: Jaki sklep ma największy wybór drewnianych podłóg w mieście?

Wiem, że na pewno na Mieszka Igo w Szczecinie jest bardzo fajny salon z podłogami z drewna i jest bogaty wybór- mają bardzo dużo rodzajów drzew, tonacji i rodzajów paneli. Mi się bardzo spodobało jak kupowałam, bo rzeczywiście można takie nietuzinkowe wzory i kolory tam obejrzeć

Koleżanka wyżej mówi chyba o Dąbexie o ile dobrze kojarze, bo oni mają salon na tej ulicy na bank. Rzeczywiście jakbym miał tak polecić z marszu kogoś dobrego od usług parkieciarskich i z dużym wyborem nowych desek i paneli to też bym tam radził zajrzeć smile a no i koniecznie jak się wahasz podbij do obsługi- bardzo pomocni ludzie i znają się na rzeczy

Ja o nich akurat czytałem jak szukałem kogoś w temacie cyklinowanie Szczecin i bardzo ludzie polecali, ale sam tam nie kupowałem tam paneli ani nic. A tak w ogóle jak znasz jakieś nazwy już to na twoim miejscu bym podzwonił i się spytał czy mają próbki do obejzrenia albo zamówił katalog z jakiejś wytwórni

U mnie się sprawdzał ten pomysł z katalogami do czasu jak zamówiłam wybierając z gazety a okzało się że w druku kolor wyglądał zupełnie inaczej niż na żywo sad musiałam wszytsko zwracać więc zachęcam zebyś nie popełniła tego błędu!