Topic: Brak kanalizacji – co robić?

Dzień dobry. Mam taką sprawę. Postanowiłem wybudować dom. Kupiłem już działkę, plany budowy też już prawie zatwierdzone. Ale jest jeden problem, bo działka znajduje się na uboczu miasta i w ogóle nie ma tam podłączonej kanalizacji, żeby odprowadzać ścieki. No a jednak coś z nimi trzeba zrobić, przecież do ogródka nie będę wylewał. tongue Macie jakiś pomysł, co z tym zrobić, bo ja nie wiem.

Re: Brak kanalizacji – co robić?

No jak to co? Szambo. Innego wyjścia nie masz, musisz sobie pobudować szambo. I z tym ogródkiem to nie takie śmieszne, bo może właśnie w ogródku je będziesz miał. big_smile

Re: Brak kanalizacji – co robić?

No tak właśnie myślałem. Pytałem już w urzędach różnych, ale nikt nie wyrazi żadnej zgody na to, żeby do mnie sieć kanalizacyjną dociągnąć i tak trochę jestem w kropce. Czyli szambo… Hm… No tak, rzeczywiście innego wyjścia nie ma. A znacie może jakieś firmy, które mi takie szambo zrobią? Jak to w ogóle wygląda? To jest zbiornik gotowy czy wylewane betonem? Wiecie coś?

Re: Brak kanalizacji – co robić?

Teraz chyba już ten nowoczesne można kupić gotowe, ale najczęściej i tak się je chyba wylewa z betonu. Takie chyba są najwygodniejsze, no i tańsze. Całkowicie bezpiezczne, bo w żaden sposób środowisku nie zagrażają. A jak szukasz dobrej firmy w województwie mazowieckim, to wejdź sobie tutaj i zobacz, jaka oferta tam czeka na Ciebie http://spszamba.pl/szamba-betonowe/mazowieckie.php. Akurat tę firme znam bardzo dobrze, wiec wiem, że można im w sprawie szamba całkowicie zaufać.

Re: Brak kanalizacji – co robić?

A w małopolskim też działają? Bo ja bardziej te okolice.

Re: Brak kanalizacji – co robić?

Jasne! oFerta dla małopolskiego znajduje się tutaj http://spszamba.pl/szamba-betonowe/malopolskie.php. To kilkaj sobie i załatwiaj z nimi, co potrzebujesz. Na pewno będziesz zadowolony, bo solidnie zawsze wszystko wykonują.