Topic: Praca w Holandii

Cześć wszystkim forumowiczom. Jestem w kropce, od dawna było mówione u mnie w rodzinie, że tata mi załatwi pracę za granicą, ale w końcu nic z tego. A tak chciałam jechać do Holandii, coś sobie odłożyć itp. wiadomo jak jest. Niestety okazało się, że nie ma już tej oferty pracy, która mnie interesowała i musze szukać zupełnie innej opcji. Problem w tym, że kompletnie nie wiem co robić itp. jak szukać, gdzie i komu ufać. Liczę na to, że może ktoś z Was pomoże mi coś odnaleźć!

Re: Praca w Holandii

A próbowałaś wpisać sobie w wyszukiwarce: praca za granica Holandia bez znajomosci jezyka i przejrzeć różne oferty pracy? Wydaje mi się to rozsądne wyjście i do tego łatwo wpaść na coś interesującego. Myślę, że jakbym był na Twoim miejscu to bym od tego zaczął. Ale to już jak wolisz wink

Ojj myślisz, że nie przeglądałam? Niestety tak, ale skąd mam wiedzieć, która oferta pracy jest realistyczna, a która tak narawdę oszukana i chcąca mnie oszukać? Nie chce jechać w ciemno i potem mieć problemy z powrotem albo nie daj Boże z czymś innym

Dobrą opcją dla Ciebie może być: http://www.praca-w-holandii.com.pl/, pod tym linkiem znajdziesz dobrą ofertę pracy w Holandii, ale co najważniejsze, jest ona w pełni sprawdzona i ta firma jest odpowiedzialna za Ciebie itp. nie musisz się obawiać, że wylądujesz bez zakwaterowania czy wyżywienia. Masz się tylko zająć swoją pracą i to Cię interesuje wink a w ofecie naprawdę sporo tego mają, od pracy w ciastkarni, piekarni i wiele innych.

O kurczę.. jak mogłam ominąć tę stronkę wcześniej? Jest bardzo dobra i faktycznie wszystko gwarantują oni wink widać, że profesjonalna firma.. a nie pierwsze lepsze ogłoszenie, które oferuje nie wiadomo jakie pieniądze itp. Bardzo dziękuję!