Topic: Praca w Holandii

Cześć wszystkim forumowiczom. Jestem w kropce, od dawna było mówione u mnie w rodzinie, że tata mi załatwi pracę za granicą, ale w końcu nic z tego. A tak chciałam jechać do Holandii, coś sobie odłożyć itp. wiadomo jak jest. Niestety okazało się, że nie ma już tej oferty pracy, która mnie interesowała i musze szukać zupełnie innej opcji. Problem w tym, że kompletnie nie wiem co robić itp. jak szukać, gdzie i komu ufać. Liczę na to, że może ktoś z Was pomoże mi coś odnaleźć!

Re: Praca w Holandii

A próbowałaś wpisać sobie w wyszukiwarce: praca za granica Holandia bez znajomosci jezyka i przejrzeć różne oferty pracy? Wydaje mi się to rozsądne wyjście i do tego łatwo wpaść na coś interesującego. Myślę, że jakbym był na Twoim miejscu to bym od tego zaczął. Ale to już jak wolisz wink

Re: Praca w Holandii

Ojj myślisz, że nie przeglądałam? Niestety tak, ale skąd mam wiedzieć, która oferta pracy jest realistyczna, a która tak narawdę oszukana i chcąca mnie oszukać? Nie chce jechać w ciemno i potem mieć problemy z powrotem albo nie daj Boże z czymś innym

Re: Praca w Holandii

Dobrą opcją dla Ciebie może być: http://www.praca-w-holandii.com.pl/, pod tym linkiem znajdziesz dobrą ofertę pracy w Holandii, ale co najważniejsze, jest ona w pełni sprawdzona i ta firma jest odpowiedzialna za Ciebie itp. nie musisz się obawiać, że wylądujesz bez zakwaterowania czy wyżywienia. Masz się tylko zająć swoją pracą i to Cię interesuje wink a w ofecie naprawdę sporo tego mają, od pracy w ciastkarni, piekarni i wiele innych.

Re: Praca w Holandii

O kurczę.. jak mogłam ominąć tę stronkę wcześniej? Jest bardzo dobra i faktycznie wszystko gwarantują oni wink widać, że profesjonalna firma.. a nie pierwsze lepsze ogłoszenie, które oferuje nie wiadomo jakie pieniądze itp. Bardzo dziękuję!