Topic: Naprawa dachu

Witam mam w tym roku ambicje samemu polozyc dachowke nowa na stara chawire chocbym mial przy tym ducha wyzionoc. Mam pytanko co mi bedzie do tego poczebne? dachowka chyba bitumiczna tak mi sie wydaje. fajnie tak cos samemu zrobic. znaczy nie  samemu bo tesc bogdan sie oczywiscie wtracil juz i bedzie sie wymadrzal az go z tego dachu nie..

Re: Naprawa dachu

WITAM na pewno ci beda potrzebna garsc papiaków na drucie czyli takich specjalnych gwozdzi do dachu. sa one bardzo przemyslne i bezpieczne : dlatego sa na drucie zeby sie nie pogubily nie pospadaly z dachu i zeby latwo sie kolejne przebijalo. super sprawa idzei jak po masle wiem z doswiadczenia bo robilem z wujem stefanem dach w trzebnicy u marycha

Lol jakiego marycha w jakiej trzebnicy z jakim stefanem? ty myślisz że całę internetu znają kurcze twoija pozal sie boze rodzinem? niezle ci sie roi. kolego racje masz w tym ze gosc bedzie naj prawdopodobniej poczebowal papiakow ale mu sie  w razie jakis poprawek na pewno przyda gwintownik ze stali szybkotnącej albo i kilka.

co ty gadasz.. Panie! widzszi i nie grzmisz. przecież gwintowniki to nie do dachu to ci kazdy uczciwy majster na wsi powie. a co piero w miescie. no ale kazdy wie swoje a jak nie wi to i tak sie wymodrza. no ale dobra w kazdym razie gwintowniki na zdrowy rozum na pewno ci nie beda potrzebne. pozdrawian

no witam kolege. kub sobie jakis poreczny komplet narzędzi podręczny znaczy i tam będziesz miał generalnie wszystkie narzedzia.. jakis specjalistynych nie trzeba tak mi sie wydaje przynajmniej.. ale nie wiem dowiedz sie jeszcze