Topic: Twałe meble ogrodowe

Chciałabym się dowiedziec, jakie meble do ogrodu uważacie za najtrwalsze? Do niedawna miałam w swoim ogrodzie meble plastikowe, ale szybko się zniszczyły i teraz chciałabym kupić rzeczy trwalsze i bardziej eleganckie.

Re: Twałe meble ogrodowe

Rozumiem cię. Też niedawno zamieniłam plastikowy stół na drewniany stół ogrodowy, który został wyprodukowany z ciężkiego drewna egzotycznego i jest bardzo stabilny oraz wytrzymały. Świetnie prezentuje się w otoczeniu zieleni. Jest to stół dla sześciu osób. Już niejeden raz odbywało się przy nim grillowanie i długie rozmowy do późnych godzin wieczornych.

A czy dobrałaś do tego stołu jakieś krzesła, które są równie trwałe i stabilne?

Tak, ja i mój mąż zdecydowałiśmy się kupić sześć białych krzeseł ogrodowych, wykonanych z tego samego surowca co stół. Nie był to mały wydatek, ale myślę, że się opłacało. Krzesła są bardzo wygodne i równie porządne jak stół.

A czy oprócz stołu i krzeseł kupiliście jeszcze jakieś meble do waszego ogrodu?

Nie, ale być może w przyszłości kupimy również leżaki. Ciekawa oferta drewnianych leżaków znajduje się na stronie http://ogrodowe.teakowemeble.pl/lezaki. Są to starannie wykonane, wygodne i estetyczne meble. Niektóre z nich stanowią połączenie krzesła i leżaka w jednym. Aktualnie wszystkie leżaki z tej oferty są w promocyjnych cenach.