Topic: Pomysł na prezent dla dziecka.

Szukam jakiegoś oryginalnego pomysłu na prezent dla dziecka znajomych. To jeszcze niemowlę i nie mam zamiaru kupować żadnej zabawki. Podobno ciuszków też ma w nadmiarze, więc pomyślałam o czymś bardziej przyszłościowym. Zastanawiam się nad czymś do pokoiku, na przykład nad jakąś ładną lampką. Warto kupić coś takiego?

Re: Pomysł na prezent dla dziecka.

To kupujesz prezent dla dziecka czy jego rodziców?

Przeciez wiadomo, że prezent dla tak malego dziecka nie ma zadnego znaczenia. Kupuje sie to co moze sie przydac w jego wychowaniu i to co moze sprawic przyjemnosc takze jego rodzicom.

Sto procent racji. Ten pomysł z lampką dziecięcą jest bardzo ciekawy. Gdzieś widziałam takie zabawne lampki nocne w kształcie żelowych miśków, oczywiście w odpowiedniej proporcji. Po włączeniu wyglądały naprawdę super. A myślałaś może o jakiejś porcelanie, naczyniach, kubkach lub sztućcach? To częsty prezent jaki wręcza się rodzicom małego dziecka czy to z okazji jego pierwszych urodzin czy chrztu. Jak byś chciała coś takiego kupić, to zobacz sobie jak wygląda na przykład kubek Krasilnikoff. To kolekcja takich designerskich kubków dla całej rodzi. Bardzo oryginalne, super wykonane.

A gdzie mieszkają ci znajomi? Jeśli mają domek i kawałek ogrodu to możesz kupić jakiś niewielki domek ogrodowy. Oczywiście nie mówię tu o jakieś tandecie z materiału lub plastiku, ale o domku wykonany z drewna. Co prawda taki domek trochę kosztuje, ale zapewnia fantastyczny efekt. Dzieci uwielbiają bawić się w takich domkach.