Topic: Laserowe usuwanie żylaków w Poznaniu czy to bezpieczny zabieg?

Jeśli ktoś ma to już za sobą to niech rozwieje moje wątpliwości. Chodzi mi o zabieg laserowego usunięcia żylaków z obu nóg. Chciałam zapytać, czy to bezpieczny zabieg i czy nie ma prawdopodobieństwa jakiś powikłań. Z bólem się liczę, bo wiadomo każda operacja musi boleć, ale co z tymi powikłaniami.

Re: Laserowe usuwanie żylaków w Poznaniu czy to bezpieczny zabieg?

Myślę, że tego rodzaju wątpliwości powinien Ci wyjaśnić lekarz prowadzący lub lekarz, który będie wykonywał zabieg. Najwyraźniej jeszcze takiego nie spotkałaś skoro pytasz się o takie rzeczy. Laserowe usuwanie żylaków w Poznaniu najlepiej robią w tej klinicie http://chirurgianaczyn.pl/leczenie-zylakow/, gdzie masz pewność, że zabieg wykonują najlepsi specjaliści.

Zgazam się z kolegą, że najważniejszą rzeczą w tym przypadku jest to, żeby trafić do właściej placówki. Ja miałam już robionych kilka zabiegów i na żaden nie jechałam taka spokojna jak na usuwanie żylaków.

Czyli co, bezpiecznie?

Powiem tak, że laserowe usunięcie żylaków to chyba najbardziej przyjazna dla organizmu metoda. Wszystko przez to, że jest nieinwazyjna, a pacjent po prostu jest znieczulony miejscowo. Praktycznie 100 procent zabiegów kończy się sukcesem co w medycynie jest bardzo wysokim wynikiem. Dzięki temu, że nie ma inwazji w ciało człwoiea, także możliwość jakiś komplikacji została ograniczona do minimum.

Nawet się nie zastanwiaj tylko umawiaj się na zabieg, nawet nie wiesz jak bardzo człowiek samoocenę po takiej zmianie ma wyższą. Zabieg przebiegał bez żadnych komplikacji, a to wszystsko dzięki fajnemu doktorowi, który się mną zajmował już od samego początku. Jednak podejście do pacjenta bardzo dużo daje.

No tutaj akurat ameryki nie odkryłeś smile)) Wiadomo, że chodzi się tam, gdzie leczenie przebiega profesjonalnie, a pacjent czuje się szanowany. Mam wiele wspomnień szpitalnych, które były zdecydowanie inne od tych, jakich można doświadczyć we wspomnianej klinice.