Topic: Gdzie zamówię w Poznaniu daszki szklane?

Tak jak zaznaczyłam w temacie szukam firmy, która wykona dla mnie daszek szklany nad tarasem przy naszym nowym domu. Znacie kogoś? Może ktoś robił coś takiego u Was? Interesują mnie też ceny takiej konstrukcji.

Re: Gdzie zamówię w Poznaniu daszki szklane?

Co do cen konstrukcji ze szkła to raczej nikt nie powie Ci nic konkretnego, bo są to indywidualne zamówienia z indywidualnymi wymiarami, więc każde jest wyceniane osobno. Zawsze o takie sprawy trzeba pytać się już w zakładzie szklarskim.

Oczywiście szklane elementy trochę kosztują, więc licz się z większym wydatkiem. Jednak chodzi o wygląd, a nie pieniądze - szklane elementy wyglądają świetnie i nadają przestrzeniom nowoczesnego charakteru. No i oczywiście takie domy przyciągają wzrok i wyróżniają się spośród wielu innych:)

Fakt, nie ma nawet co dyskutować o zaletach takich daszków, ale jeżeli potrzebne Wam daszki szklane w Poznaniu to jest jedna firma, którą warto polecić. Pod linkiem http://oferta.convitro.com.pl/oferta/pr … i-szklane/ poczytać można więcej o szklanych daszkach robionych u nich, więc warto na początek się zapoznać z tą treścią. Sprawdźcie też ich wcześniejsze realizacje:)

Dziękuję panowie za pomoc, to jest chyba to czego szukaliśmy. Pewnie skorzystamy z ich oferty, bo też nie chce nam się już nic szukać.