Topic: Jakie poduszki jaśki są najlepsze?

Zdaję sobie sprawę, że dla niektórych to pytanie może być śmieszne, ale urządamy z małżonką naszą nową sypialnię. Teraz ma dużo roboty, więc ja wziąłem na siebie przygotowanie części z tych rzeczy. Wiadomo, sypialnia, to muszą być wygodne poduszki. Teraz szukam jaśków i nie wiem, jakie bedą najlepsze, czy z taką watą?

Re: Jakie poduszki jaśki są najlepsze?

Te z watą są strasznie niewygodne. Psują kręgosłup i nie da się normalnie na nich spać…

Są jeszcze takie z granulatem, ale szczerze mówiąc, to ich nie polecam… nie tylko, że zbijają się w takie bryły i męczą kręgosłup, ale też dlatego, że generalnie im mniej sztuczności w naszym otoczeni, szczególnie w czasie snu, tym lepiej. Nigdy nie wiesz, jakiego syntetyka użyli, tym bardziej, jak kupi się coś po „okazjonalnej” cenie. Dużo lepszy jest puch, tyle od siebie mogę dodać.

A polecisz jakiś sklep, który oferuje jaśki puchowe?

Bardzo dobre poduszki, jak i kołdry mają w sklepie Pościel Rodzinie. To polska firma, która zajmuje się na miejscu w kraju produkcją poduszek i kołder z puchu. Oczywiście oczyszczonego i odpylonego, więc ryzyko alergii spada do minimum smile No i nie będzie dawać kurnikiem, co myślę, że to też jest ważne big_smile Przy tym mogę zapewnić, że mają narawdę dobre ceny.

Hm… Maz jakiś adres?

Jasne, wejdź sobie na stronę https://poscielrodzinie.pl/pl/p/Poduszk … jasiek/121. Tam znajdziesz ich ofertę poduszek jaśków, a przy okazji będziesz mógł sobie też podejrzeć ich kołdry i inne poduszki. Może nieco więcej kosztują, niż syntetyki, czy poduszki z Chin, ale są za to dużo zdrowsze i dużo lepszej jakości. Co więcej, bawełna jest tak tkana, że pióra nie wyłażą na wierzch.