Topic: Firma od skupu aut – opinie

Siema! Słyszeliście może kiedyś o firmie moto-home.pl? Mam akurat auto powypadkowe, które bym chciał się pozbyć, a akurat słyszałem, że z nimi można całkiem fajne ceny wynegocjować. Czy ktoś to może potwierdzić czy raczej zaprzeczy czy jak to jest? Podpowiedzcie smile

Re: Firma od skupu aut – opinie

Ja akurat ich znam i jestem zadowolony. Mieszkam w Koninie i to się nawet znajduje w ich obszarze działania i byłem zdumiony. Na stronie http://moto-home.pl/obszar-dzialania/konin/ można sobie zoabczyć, że nawet do Konina przyjdą odebrać samochód, jak będzie taka potrzeba, jak w moim przypadku

Ja też ich znam. I muszę powiedzieć, że działają całkiem ciekawie i na pewno Cię nie ogolą. Wezmą samochód, ale zostawią Ci za to odpowiednią kwotę i nie będziesz musiał ani przez chwilę żałować, że tak akurat wyszło. Bo naprawdę warto skorzystać z tego, co oni oferują smile

Dobrze, w takim razie tylko utwierdziliście mnie w przekonaniu, że robię całkiem słusznie interesując się ofertą tej firmy. Nie pozostaje mi więc nic innego jak tylko się z nimi skontaktować i zobaczyć co z tego wyjdzie smile