Topic: Czy korzystaliście kiedyś z usług kancelarii prawniczej w Zielonej Górze?

Witam wszystkich forumowiczów. Mieszkam w Zielonej Górze, jestem przedsiębiorcą i zastanawiam się, czy w okolicy działa jakaś wszechstronna kancelaria prawnicza. Mam na myśli to, czy znajdę prawnika, który podejmie się różnych spraw, pochodzących z różnych dziedzin prawa. Szukam prawnika z Zielonej Góry, z którym mógłbym nawiązać stałą współpracę. Stała obsługa prawna dla firm to chyba coraz częściej wybierana możliwość.

Re: Czy korzystaliście kiedyś z usług kancelarii prawniczej w Zielonej Górze?

Zgodzę się, że coraz więcej firm korzysta ze stałej obsługi prawnej, sam się z tym spotkałem.

Moja historia może nie dotyczy przedsiębiorstw, aczkolwiek jest mocno związana z Twoim pytaniem, mianowicie chodzi o kancelarię prawniczą w Zielonej Górze. Miałem kiedyś mały wypadek, na skutek błędu lekarskiego. Starałem się o odszkodowanie, niestety odmówiono mi, wykręcając się jakimiś wymyślonymi założeniami. Całkowicie załamany, pozbawiony nadziei na sprawiedliwość trafiłem tutaj: http://www.kancelaria-szewczyk.pl/odszkodowania. Jest to strona internetowa kancelarii, która specjalizuje się – jak widać – w sprawach, w których chodzi o odszkodowanie ale nie tylko. Na stronie masz opisane dziedziny prawa, w których możesz uzyskać pomoc tutejszych prawników.

Znam ten ból, bowiem mój ubezpieczyciel także próbował wymigać się od wypłaty odszkodowania i w tym przypadku również nie obeszło się bez prawnika.

Racja. Trzeba znać swoje prawa i nie poddawać się, w walce o swoje.

Znam powyższą kancelarię, jednak nieco z innej strony. U mnie chodziło o sprawę rozwodową. Pod linkiem: http://www.kancelaria-szewczyk.pl/rozwody opisane jest, w jaki sposób prawnicy mogą pomóc podczas takiej sprawy. Uważam, że prawnicy z Zielonej Góry jako wspólnicy mogą oferować to, że potrafią zbierać dowody, jak również bez problemu rozszyfrować język prawniczy.

Dziękuję wszystkim za pomoc, cieszę się że znalazłem kancelarię niedaleko siedziby mojej firmy.