Topic: Jakie macie doświadczenia z bhp?

Witam. Możecie mi trochę podpwoeidzieć, jakie są Wasze doświadczenia z bhp? Bo ja byłam na kilku szkoleniach i muszę powiedzieć, że to nie wygląda niestety zbyt dobrze. Szkoleniowiec czyta z kartki prezentacje i slajdy tylko przewija. Potem jest pseudo test podczas, którego on czyta gotowe odpowiedzi, żeby każdy zdał i mógł dostać zaświadczenie. No ja nie wiem jak dla mnie to jest porażka totalna. Głupia nie jestem, więc coś tam zawsze wyniosę i sama z domu też dużo wiem, ale no nie wiem, czy takie coś jest w ogóle godne miana szkolenia? No ja nie wiem.

Re: Jakie macie doświadczenia z bhp?

No niestety, zdarza się, że tak jest. Kupę kasy za to biorą i potem tak to wygląda. No ale na szczęście są też szkolenia, które są zrobione fachowo, widać, że ten który szkoli ma już doświadczenie i po prostu jakiś dryg do robienia tego. Na szczęście mam nadzieję, że coraz częściej będzie można trafiać na takie szkolenia

Re: Jakie macie doświadczenia z bhp?

Jestem szczerze zatrwożony tym, co koleżanka tu pisze. Ja mam zupełnie inne doświadczenia. Jeśli chodzi o bhp Szczecin prezentuje się w tym względzie naprawdę dobrze i muszę przyznać, że na wielu szkoleniach tu byłem i wszystkie wyglądały dobrze. Ostatnio byłem na jednym i było zrobione tak profesjonalnie, że aż w szoku byłem, że można tak przeprowadzić szkolenie.

Re: Jakie macie doświadczenia z bhp?

A możesz się podzielić tym, kto to szkolenie robił? Może zaoferuję komuś pomoc z wyborem dobrej firmy szkoleniowej podczas zbliżającego się sezonu szkoleń

Re: Jakie macie doświadczenia z bhp?

To akurat była firma szczecin-bhp.pl i powiem szczerze, że to najlepsze szkolenie na jakim byłem. No ale o tym już pisałem w poprzednim poście, to się nie będę powtarzał.

Re: Jakie macie doświadczenia z bhp?

Dzięki za link! smile