Topic: Montowaliście kiedyś takie rzeczy w domu?

Ludzie pytanie mam, bo poległem z jednym tematem. Moja żonka zamówiła jedno takie cudeńko, konkretniej płyty szklane do kuchni, wszystko fajnie i w ogóle, produkty przyszły do domu, fajna sprawa. Ale teraz mam to zamontować i za nic w świecie nie wiem, jak! Może macie jakieś doświadczenia w tym temacie? Bo nie chcę nic zepsuć, a ludzi do mocowania takich paru drobiazgów brać nei będę, w koncu szkoda sobie robić obciach, nie? Jakbyście coś podobnego robili, dajcie znać, dobra?

Re: Montowaliście kiedyś takie rzeczy w domu?

Panele szklane? Jak dla mnie to taki samo montaż jak kafelki, zwyczajnie kleisz i na ścianę, tylko najpierw sprawdź, czy ta ściana jest równa, wiesz. wink

Słuchaj, a gdzie twoja żona kupiła te panele? I czy musiała sobie wybrać obrazek z oferowanych czy mogła zgrać własne? Bo ja bym chciała coś takiego, ale ze swoich zdjęć.

Ja wiem, że na bazie własnych zdjęć można zrobić np. fototapety uliczki Chorwacja czy Czechy, już nie pamiętam, ale sobie kazałam z nich zrobić obrazek na całą ścianę.

Nie rozumiem, o co chodzi z tą Chorwacją na fototapecie, mogłabyś jasniej napisać? Bo czytam i za nic pojąć nie mogę, może za mało kawy dziś wypiłam. smile

Sorry, ale tak jakoś mi się napisało.. Byłam w Chorwacji albo to Czechy były, już nie pamiętam.. narobiłam full fajnych zdjęć i znalazłam fajną firmę, która na ich podstawie zrobiła mi genialną fototapetę, cała sprawa. smile

Aaa.. teraz rozumiem, dzięki. wink

No dobra, zdjęcia, fototapety, ale co nie wiem, jak zamontować te panele, to nie wiem. big_smile Wiem tylko, że żonka męczy mnie już drugi dzień o założenie, a ja boję się ich dotknąć. I co zrobić? big_smile Ratujcie ludzie, bo zbłaźnię się przed własną damą. wink

A zapytałbyś jakiegoś fachmana? Zadzwonił i zapytał w tajemnicy przed żoną?

A firma nie udzieli ci informacji, jak to-to zamontować? Może na stronie są informacje?

Ty wiesz, że to jest pomysł.. Ta firma ma chyba dane na stronie, zaraz, gdzie to było.. fototapeta.eu.. tak, mają telefony, szkoda, że teraz zadzwonić nei mogę, ale o tej porze ludzie raczej śpią! big_smile

No i widzisz, tam ci powinni powiedzieć, co i jak, nie?

Racja, dzieki, co dwie głowy, to nie jedna. wink pozdrawiam wszystkich, dzieki za wsparcie.