Topic: Gdzie znajdę folie na auta?

Siemacie! Ptanie chyba głównie do panów, no chyba, że są tu też takie automaniaczki, jak ja smile To słuchajcie, ostatnio czytałam coś o takich foliach specjalnych do samochodów, co to mają właściwości antywłamaniowe, ale też i zapobiegają uszkodzeniom, czy nawet kolor szyb i karoserii możnaby za ich sprawą zmienić. Powiem szczerze, że jako wielka miłośniczka samochodów i oddana fanka toyoty pierwszy raz się z czymś takim spotkałam. Dlatego pytanie do Was, zcy wiecie, gdzie można z czegoś takiego skorzystać?

Re: Gdzie znajdę folie na auta?

To mnie zażyłaś… myślałem, że o samochodach wiem naprawdę dużo,ale o tych foliach słyszę pierwszy raz. Sam chętnie się dowiem, gdzie coś takiego można zrobić i się dowiem co nieco o tych foliach. Ktoś wspomoże informacją? smile

A mógłby mi to ktoś wyjaśnić? Bo ja jakoś tego nie łapię, jak folia mogłaby chronić przed uszkodzeniami.

Ja wiem, o czym koleżanka mówi, choć nie wiem do końca, w którym mieście można z tego skorzystać i gdzie dokładnie. Więc, oklejanie samochodów odbywa się za pomocą specjalnych folii, które się nakleja na szyby, o ile się orientuję, być może że też i karoserię. Raz, że chroni to przed włamaniami, dwa, że rzeczywiście szyby stają się trwalsze. Dodatkowo jeszcze, mogą chronić wnętrze samochodu przed ciepłem w czasie upałów smile

Wow… no szok. To i ja jestem zainteresowany smile

Siemacie! Jest oczywiście jeszcze jedna automaniaczka która już korzystała z tego typu usług w firmie Artfoll. To dobra firma, co ma swój warsztat w Warszawie i robią naprawdę kawał dobrej roboty z tymi foliami. Można tam spokojine do nich podjechać, powiedzieć, czego się chce i szybko załatwią oklejanie folią. Sama własnie na szybach mam te folie redukujące ciepło (osobiście jestem fanką zimy, upały mi nie wsmak tongue) i jestem bardzo z nich zadowolona smile

To się świetnie składa, że to Warszawa smile Dzięki za namiary, lecę się z nimi umawiać smile