Topic: Drzwi do pokoi a mała powierzchnia mieszkania

Kochani, zastanawiam się nad tym jak pogodzić istnienie drzwi w mieszkaniu 4 pokojowym, które jednak ma małą powierzchnię 80 metrów. Może na papierze wydaje się to łatwe do ogarnięcia to jednak w rzeczywistości tak nie jest. Chciałabym żeby każdy pokój można było zamknąć, ale w takim układzie ewidentnie brakuje miejsca i robi się ciasno. Myślałam o tym żeby w ogóle zrezygnować z drzwi ale jakoś mi się to nie widzi, co mam w takim razie zrobić?

Re: Drzwi do pokoi a mała powierzchnia mieszkania

Po pierwsze jesli interesują cię drzwi pokojowe Wroclaw jest miastem na terenie którego działają najlepsi i najtańszy sprzedawcy wiec polecam poszukac firm z tego rejonu i przyjrzecsie ich ofercie. Dobrze zaprojektowane drzwi potrafią naprawdę bardzo zmienić przestrzeń mieszkania i wkomponować się w meble i ogólny wystrój. Na twoim miejscu nie rezygnowałbym z drzwi, możesz zawsze przeciezzastapic jedna lub dwie pary drzwiami przesuwnymi. Zabieraja mniej miejsca i ciekawie wygladaja. Mam takie w swojej sypialni i uwazam ze jest to jedno z lepszych miejsc dla takiego rozwiazania. Pozdrawiam.

Szukam okien z PCV i przeczytałem na jakimś forum że we Wrocku znajdę podobno najlepsze oferty i bardzo szeroki wybór. Kolega chyba jest z południa bo polecał szukać tam drzwi, a jakie ma zdanie na temat okien? Pozdrawiam serdecznie.

Okna wymieniałem już jakiś czas temu, ale dobrze słyszałeś, jak dobre i niedrogie okna PCV Wrocław i okolice to miejsca które koniecznie trzeba przeszukać a najlepiej wybrać się w weekend i odwiedzić sklepy. U mnie była taka kwestia ze potrzebowalemdosyc nietypowego okna na piętro w domu a nie chciałem robić go na zamówienie. Jezeli jest w czym wybierac to jakis ciekawy pomysł sam wpadnie do głowy – tak tez było tym razem.