Topic: Grawerowanie.

Hej wszystkim! Czy kiedykolwiek korzystaliście z usług grawera? Jeśli tak, to co konkretnie robiliście, z jakiej okazji?

Re: Grawerowanie.

Ja kupiłam koledze na osiemnastkę flaszkę plus dwa kieliszki. Zamówiłam wygrawerowany na szkle napis na kieliszkach: ‘’Ze mną się nie napijesz?’’. Wpadłam na ten pomysł zupełnie spontanicznie. Znajomy teraz może bez przeszkód ‘’szantażować’’ innych i jako ciekawostkę powiem, że jeszcze nikt mu nie odmówił haha.

Ja z kolei, jako gospodarz klasy (zawsze, niezmiennie od sześciu lat mnie wybierali, bo podstawówki nie liczę) szukałam inspiracji na prezent dla nauczycielki i trafiłam na tę ofertę: http://rytownia.pl/co-robimy/grawerowanie-w-drewnie . Uznałam, że najlepszym prezentem dla nauczyciela na koniec szkoły jest albo śmieszna koszulka, albo zdjęcie klasy, albo jakiś fajny gadżet, który będzie przypominał o wychowankach. W drewnie można wygrawerować datę i literkę klasy. Wówczas nauczycielka nigdy o nas nie zapomni smile. Fajny gest.

Ja kiedyś kupiłam tabliczkę przydrzwiową dla mojego brata, inspirację znalazłam tutaj: http://rytownia.pl/co-robimy/tabliczki-znamionowe . Zamówiłam napis: ‘’Wrzeszcząca chata’’. Oboje jesteśmy Potterhead. Wiem, że to głupie ale zabawnie wygląda na jego drzwiach big_smile.

Ja dodam od siebie, ze też jestem potterhead! Fajnie spotkać kogos o podobnych zainteresowaniach, nawet przypadkiem. Na ostatni konwent zrobiłem nawet cosplay Ślizgona smile.

Korzystałam z usług grawera, przygotowując chłopakowi prezent na jego rocznicę. Chłopak był zadowolony, no i w końcu pamięta o ważnych datach. To jest bardzo istotna kwestia dla mnie, więc cieszę się że się stara.

Teraz jest tyle możliwości w grawernictwie (mam nadzieję że się nie pomyliłem z nazwą), że jest to usługa uniwersalna. Można wykorzystać ją nawet na prezent ślubny, czy pogrzeb – te wszechobecne skrajności. Gadżety z grawerem są fajne aby podkreślić właśnie datę. Są dobre na prezent, na pamiątki, albo jako gadżet w firmie czy nawet w domu. Ja często korzystam z usług tego typu.