Topic: Kwiaty na pogrzeb

Dzień dobry. No może dobry dla Was, ale dla mnie tak średnio. Przed chwilą dowiedziałam się, że zmarła moja droga przyjaciółka. Niestety nie będę mogła sama być na pogrzebie, bo teraz jestem bardzo daleko od domu, ale chciałabym być ze znajomą w tej chwili. I tutaj mam taką prośbę. Chodzi o kwiaty. Ona uwielbiała kwaty, dlatego nie może być tak, że ich ode mnie w swojej drodze nie dostanie. Czy znajdzie się tutaj ktoś, komu ja po prostu zapłacę za to, żeby te kwiaty i tam dostarczył na cmentarz w dniu pogrzebu?

Re: Kwiaty na pogrzeb

Bardzo mi przykro to słyszeć, że tak wyszło, ale niestety ludzie po prostu odchodzą. Bardzo jednak fajnie, że chcesz jej wręczyć kwiaty w tym dniu jeszcze. Gdyby mogła to na pewno by to doceniła. Ale wiesz co, jest po prostu taka strona, gdzie możesz zamówić wieńce pogrzebowe Warszawa ma takie miejsce, gdzie to można zrobić online. Jak chcesz, to Ci zaraz podam namiary.

Byłabym bardzo zobowiązana, gdybyś mógł to zrobić. W ten sposób załatwie tą sprawę tak i będę spokojna, że kwiaty dotrą do mojej drogiej przyjaciółki

A wiec tak. To jest taka usługa, która się nazywa Kwiatomat i ich stronę internetową znajdziesz na kwiatomat.pl Tam też składasz to swoje zamówienie i wpisujesz wszystkie szczegóły o dostawie. Data, miejsce i godzina i już niczym innym się nie musisz martwić, bo będzie dostarczone smile

A korzystałeś już kiedyś z ich usług? Można na nich polegać i będzie to zrobione porządnie? Bukiet też będzie ładny?

Tak, wiele razy już miałem okazję się z nimi spotkać. Zamawiałem u nich dostawę kwiatów w Warszawie na wiele okazji, na których nie mogłem się pojawić osobiście, więc wiem, że po prostu warto. I kwiaty też zawsze są świeże, ładnie ułożone

Czyli będę tam składała zamówienie na pewno. Bardzo CIe dziękuje dobry człowieku za Twoją pomoc. Teraz już się martwię mniej i mam nadzieje, że wszystko pojdzie jednak po mojej myśli.