Topic: Dokąd jeździcie na rehabilitacyjne wypady?

Proponuję taką małą zabawę dla rozweselania, co wy na to? Dokończmy zdanie: „najlepsze miejsce na turnus rehabilitacyjny to..”? wink Kto dołączy do naszej zabawy? Liczę na kreatywne odpowiedzi, nagrodą będzie duża ilość braw od innych uczestników zabawy. wink

Re: Dokąd jeździcie na rehabilitacyjne wypady?

Ha, ha, a panu to po co taka zabawa? Na co te zwierzenia? wink

Przejrzała mnie pani na wylot. wink Po prostu szukam fajnego miejsca na wyjazd dla siebie i schorowa-nej żony, nie bardzo wiem, jaki kierunek obrać, a jej nie chcę pytać, bo to ma być niespodzianka. To jak – napisze ktoś, gdzie najlepiej na turnus?

W takim układzie to spokojnie mogę napisać, bo żadne zabawy mnie nie interesują. Dla mnie jedy-nym słusznym miejscem na turnus rehabilitacyjny jest morze, tylko tam naprawdę odpoczy-wam po całym roku zmagania się z codzinnością, trudną ze względu na schorzenia. Zatem mój głos w sprawie – to kierunek Bałtyk.

Nie dla każdego to dobre miejsce, zależy od schorzenia, ja na przykład muszę jeździć w wyższe rejony kraju, nie od razu Tatry, ale jednak musi być nieco wyżej, niż plaże. wink

Czyli na razie 1:1, w sumie nie wiem, co wybrać. Ale jakiś trop już mam – muszę zastanowić się (może z lekarzem żony?), jaki kierunek warto obrać.. Bo w końcu jak coś źle zdecyduję, to pogorszy się jej samopoczucie, nie?

No właśnie, słuszna uwaga.. Lepiej skonsultować z lekarzem. Ale gdybyś szukał czegoś nad morzem, to polecam Ci Klinikę RCV, to koło Gdańska, naprawdę pięknie urządzona, fajne ceny.

Myślę, że lekarz ci powie, do jakiego ośrodka, może takiego http://www.klinika-rcv.pl/ warto pojechać, zapytaj o to. A przynajmniej zwróci uwagę, na co patrzec, jak jakiś ośrodek będziesz wybierac.

Hmm, to jest myśl. Bardzo wam dziękuję, drodzy państwo, za udział w rozmowie. smile