Topic: Kto niedrogo wymieni mi grzejniki we Wrocławiu?

Bardzo prosze o pomoc w znalezieniu firmy która za nieduże pienidze wymieniłaby grzejniki we Wrocławiu. Zalezy mi na szybkiej i fachowej robocie zeby w przyszlosci nic nie ciekło i nie narobiło mi problemów bo często wyjeżdżam w delegacje i tygodniami nikt nie kontroluje mieszkania.

Re: Kto niedrogo wymieni mi grzejniki we Wrocławiu?

Takie pytanie czy masz dostęp do zaworu c.o. swojego mieszkania, albo możliwość jego zamknięcia przez kogoś innego?

Oczywiście ze tak, administrator obiecał ze to zrobi, a czemu pytasz?

Bo często nie ma możliwości odcięcia wody, albo mieszkańcy nie chcą nikogo prosić o przysługę, albo robić kłopotu innym lokatorom i decydują się na zamrażanie rurek.

Ja miałem taką sytuację. Znalazłem tę firmę w necie: http://wymianagrzejnikow.wroclaw.pl/ , są sprawdzeni i rzetelni a do tego mają ludzkie stawki. Tak jak wspomniałem sytuacja wymagała zamrożenia rur w moim przypadku ale jeśli jest możliwe zamknięcie to będzie po prostu szybciej i prościej, pozdrawiam.

Chyba mój sąsiad o tym wspominał, część lokatorów się bała że ich zaleje ale to było dawno temu, grzejniki sobie wymienił a żadnego zalania nie było. Dzięki za wprowadzenie w temat będę miała wyjście awaryjne jeśli nie zamkną mi tego zaworu. Pozdrawiam również i bardzo dziekuje za pomoc.

Nie ma sprawy, ciesze się że mogłem pomóc. Wiem jak trudno jest znaleźć odpowiedniego fachowca we Wrocku smile Powodzenia i wszystkiego dobrego.