Topic: Co w prezencie dla dzidziusia?

Cześć, zastanawiam się jaki prezent kupić koleżance, która właśnie urodziła pierwsze dziecko. Myślałam nad czymś praktycznym, ale podobno ubranek ma całe mnóstwo po dzieciach siostry. Może coś doradzicie?

Re: Co w prezencie dla dzidziusia?

Wiem, że to może malo oryginalne, ale na pewno się przyda. Myślałaś o czyms takim jak zestaw butelek Avent. To takie designerskie, bardzo wygodne w obsłudze butelki dla niemowlat. Super wyglądają i na pewno kolezanka byłaby zadowolona z takiego upominku. Możesz też kupić jedną butelkę i na przykład coś takiego jak bebilon nutriton. Taki zagęszczacz do sztucznego mleka też może się przydac koleżance.

Ja radzę kupic jakąś grzechotkę i ewentualnie jakieś skarpetki czy sliniaczek. Takie rzeczy na ogół się przydaja, a poza tym niewiele kosztują, więc nawet jak nie trafisz z prezentem to mala strata. Ja z kolei teraz szukam jakiejś atrakcyjnej oferty tego środka climea. Wie ktoś, gdzie można go dostać w rozsądnej cenie?

Możesz coś kupic koleżance, jakiś kosmetyk na poprawę urody. Wiadomo, że po ciązy takie rzeczy zawsze się przydają. Może jakis krem do twarzy, albo coś na mocniejsze włosy. Podobno vichy dercos ampułki są dosyć skuteczne, zwłaszcza dla kogoś, komu wypadają włosy, a takie rzeczy często się zdarzają po ciązy. No i coś dla dziecka. Ten pomysł z butelką wydaje się całkiem w porządku.

Całkiem oryginalny pomysł z tą butelką, szkoda że zestaw jest dosyć drogi, ale faktycznie pojedyncza sztuka jak najbardziej. Co do tych preparatów lub suplementów, to może jakieś desery albo obiadki w słoiczku. Co o tym myślicie? A tak na marginesie to dzięki za podpowiedzi.