Topic: tapeta do pokoju dziecka jaka wybrac?

czesc moze ktos pomoze! myslimy z mezem nad tapeta na sciane do pokoju dziecka ale nie wiem na jaki wzor się zdecydowac. mam synka 2 latka i myslelismy z mezem o czyms co by sie takiemu chlopcu spodobalo. ktos poleci jaka tapete wybrac do pokoju chlopca zeby było w miare ok?

Re: tapeta do pokoju dziecka jaka wybrac?

To może jakąś niebieską, z chmurkami? Chłopcy chyba lubią takie kolory.

no wlasnie myslelismy o tym ale moze nie az tak kolorowo? chmurki to nie.

Niełatwe zadanie nie zazdroszcze Wam! Jak ja szukałem z żoną tapety to raczej czegoś bardziej uniwersalnego ale idealnego dla dziecka. Też mamy synka, dzisiaj już 6 lat i nie narzeka na tapetę wink jak mogę polecić to na tapetyonline.pl jest duży wybór tapet dla dzieci i takich kolorowych i bardziej stosowanych http://www.tapetyonline.pl/pl/c/Tapety-dzieciece/504. Od koloru do wyboru na pewno znajdziecie coś dla siebie.

Jak chłopiec to na pewno auta! Mój jest bardzo zadowolony, jest kolorowo i przy tym ładnie.

A ja bym poszedł na waszym miejscu w klasyke. Nigdy nie wiadomo czy młody nie wyrośnie z samochodów czy chmurek. Ten pokój ma na lata, więc może lepiej zdecydować się na coś mniej zabawowego? Na przykład jakieś wzory geometryczne.

Wzorki i pastelowe kolory zawsze są w modzie. Dziecięcy pokój będzie wtedy przestronniejszy. Dzieci dobrze czują się w takich jasnych pomieszczeniach.