Topic: Jaka bramka na posesję?

Cześć, możecie podrzucić mi jakieś fotki bramek podwórkowych albo przynajmniej linki do stron z takimi bramkami?

Re: Jaka bramka na posesję?

Tutaj masz kilka modeli różnych furtek http://www.drumar.pl/furtki_ogrodzeniowe. Są i niedrogie furtki wypełnione panelem ogrodzeniowym, są i droższe furtki kute, także bez problemu znajdziesz taki model, który bedzie ci odpowiadał pod względem wyglądu i ceny.

Re: Jaka bramka na posesję?

A jaki masz płot? bo wiesz, dobrze by było, zeby furtka pasowała do płotu. Chyba, że jeszcze nie masz plotu i dopiero szukasz. Jeśli tak, to jak zdecydujesz się na tanią furtkę panelową, to od razu wybierz też ogrodzenie z paneli, na przyklad jedną z wersji takich ogrodzeń http://www.drumar.pl/ogrodzenia_panelowe. Chyba, że decydujesz się na ogrodzeni kute, wtedy widomo, że lepiej wybrać brame też kutą.

Re: Jaka bramka na posesję?

Całkiem fajne te systemy ogrodzeniowe - firma DRU-MAR nie jest mi co prawda szerzej znana, przynajmniej do tej pory, ale jej produkty wyglądają bardzo porządnie. Może ktoś z was już coś z tej firmy kupował? Jeśli tak, to jak ich płoty sprawdzają się w eksploatacji, nie ma problemów z rdzą?

Re: Jaka bramka na posesję?

No co ty, teraz wszystkie płoty robione są w ocynku, także rdzy się bac nie musisz. Poza tym zawsze taki płot sobie możesz pomalować, żeby odświezyć jego wygląd, a jak zdecydujesz się na kute ogrodzenie i bramkę to już w ogóle takie coś jest praktycznie nieziszczalne.